27 серпня 2020
17 червня 2020
2 квітня 2020
3 березня 2020
21 лютого 2020
12 липня 2019
11:00
Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні

Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.

27 червня 2019
14:01
У Вінниці створять службу, яка буде контролювати правильність паркування автомобілів на вулицях міста

У департаменті енергетики, транспорту та зв’язку створять нову службу у якій співробітники будуть контролювати дотримання вимог паркування та зупинок згідно з правилами дорожнього руху.
 

24 квітня 2019
10:13
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»

Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.

18 квітня 2019
13:33
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи

Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.

15 лютого 2017
13:43
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!

Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.

2 грудня 2016
12:17
Smart-Винница: как живет один из самых комфортных городов Украины

Вектор развития в направлении smart city Винница взяла в далеком 2008 году. Delo.UA отправилось в город, чтобы посмотреть, каких успехов удалось достичь винничанам

22 квітня 2016
13:49
Вся вінницька рать: кого Гройсман привів у владу

Погодившись стати прем'єром у коаліційному уряді, Володимир Гройсман наполіг, щоб він особисто міг призначити одного віце-прем'єра і двох міністрів. Після виснажливих переговорів з президентом Петром Порошенком, Гройсман зміг цього домогтися. У підсумку посади в уряді отримали Володимир Кістіон, Андрій Рева та Олександр Саєнко. Перші дві довгі роки були його заступниками у Вінниці, Саєнко - єдиний, хто поповнив команду Гройсмана у Києві.

Хто ж люди, якими оточує себе прем'єр, як шикувалися їх відносини, яку роль вони грали у становленні Гройсмана, і буде в Україні ера вінницьких після ери донецьких, намагався розібратися кореспондент РБК-Україна.

4 лютого 2016
12:22
Коаліційна угода потребує доопрацювання в частині Євроінтеграційної адаптації законодавства України

Підписавши Угоду про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом наша держава взяла зобов’язання в т.ч. по адаптації українського законодавства до норм ЄС.

16 грудня 2015
15:16
На страже порядка: как хотят изменить права заемщиков

Верховная Рада рассмотрела пакет законопроектов направленных на защиту прав потребителей. ЗУ №2455 о потребительском кредитовании, которым предусматривается совершенствование процедуры выдачи потребительских кредитов - принят в первом чтении. Связанный с ним законопроект № 2456 о внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно усовершенствования защиты прав потребителей финансовых услуг, был отправлен на повторное первое чтение, но будет в ближайшее время доработан и вынесен в зал Верховной Рады.

15 грудня 2015
12:13
Вінниця зустріне Новий рік із бюджетом у понад 2,3 млрд грн

Виконавчий комітет Вінницької міської ради затвердив проект бюджету міста на 2016 рік у розмірі 2 млрд 381 млн грн.  Остаточне рішення приймуть депутати міської ради під час сесії, яка відбудеться наприкінці грудня. Вперше за останні роки Вінниця зустріне  Новий рік з бюджетом.

4 листопада 2015
15:53
Обменники проверят под микроскопом

Нацбанк больше не требует ликвидации всех небанковских сетей обменных пунктов, поскольку не нашел союзников в парламенте. Вместо этого он планирует ужесточить требования к работе финансовых компаний, которые занимаются обменом валют. FinClub узнал, кому принадлежат обменники и насколько они богаты.

13 серпня 2015
10:59
ТОП-10 дефолтов за последние десятилетия

Самая длинная долговая история у Германии, а антигерой начала 21 века – Греция
Дефолт – это синоним невыполнения полностью и в установленный срок финансовых обязательств. Он может допускаться как частными лицами, компаниями, так и государствами, тогда идет речь о суверенном дефолте. Дефолт государства означает, что страна не обслуживает свои долги или отказывается от них.

29 липня 2015
11:49
Борьба правительства с офшорами пока не приносит результатов

Нашумевший визит украинской делегации в Вашингтон, кроме всего прочего, ознаменовался заявлением министра финансов Натальи Яресько, что в Украине начинается «новая эра» борьбы с офшорами и бегством капитала в «налоговые оазисы».

23 липня 2015
14:51
Програма великого капіталу

Не секрет, що Мінагрополітики є передовим у нинішньому уряді, адже за півроку діяльності досягло чималих результатів у проведенні необхідних реформ. Але коли воно взялося за масштабніший проект – розробку «Єдиної комплексної стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій на 2015–2020 роки», то на поверхню вилізли всі хронічні проблеми галузі та самого органу, що нею керує. Чи не зробить це цілі стратегії недосяжними?

13 липня 2015
09:34
Украина внедряет мировой опыт по возмещению вкладов

На сегодняшний день опыт вывода неплатежеспособных банков с рынка Фондом гарантирования вкладов физлиц выявил необходимость в усовершенствовании некоторых практически всех норм. Основные преследуемые цели – повышение институциональной способности Фонда и, главное,  ускорение получения вкладчиками их денег.

09:32
Чистка системы: почему рост банков затянется надолго

Украинская банковская система будет восстанавливаться медленно.

9 липня 2015
09:17
Інфографіка: як працює гарантування вкладів у різних країнах

Національний банк України продовжує так зване «очищення» фінансової системи – виведення з ринку банків, з істотним скороченням кількості учасників фінансової системи. Десятки банків ліквідуються, їхні клієнти – фізособи отримують компенсацію в межах 200 тис. гривень, тоді як вкладники – юридичні особи жодних гарантій щодо своїх коштів у банках не мають. Тим часом, у розвинених країнах гарантії щодо банківських вкладів поширюються також на юридичних осіб – адже без таких гарантій неможливо уявити собі формування стійкого й сильного середнього класу. Forbes розглянув детально, як працюють системи гарантування вкладів у різних державах, і дізнався, що може зміцнити українську систему гарантування.

8 липня 2015
09:49
Реформа Конституции: для Порошенко – сейчас, для громад – послезавтра

Многострадальный проект изменений в Конституцию ни в коем случае не станет ее частью к грядущим местным выборам. Более того: в самом документе предусмотрено, что изменения могут полноценно заработать аж… в 2018 году. Зато усиление контроля Президента над местным самоуправлением возможно гораздо раньше.

6 липня 2015
09:41
Прозоре місто: чому Вінниця може навчити всю Україну

Коли я прийшов у мерію в 2006 році, у відділі технологій працював один чоловік. Йому було 65 років, − згадує глава IТ-департаменту Вінницької міськради 37-річний Володимир Романенко. − Зараз під моїм керівництвом 14 осіб». Якщо порівнювати з європейськими містами, то це далеко не найкращий показник, але серед українських − Вінниця поступається лише Києву.

09:20
Из всех реформ для нас важнейшей…

Успех в проведении децентрализации мог бы обеспечить проведение целого комплекса преобразований в стране, но пока что споры вызывает даже первый шаг реформаторов.

24 червня 2015
08:38
Шість грецьких уроків для України

Дві країни - Україна та Греція - не зникають із заголовків провідних ЗМІ у Європі. Обидві країни через свої боргові зобов’язання знаходяться на межі дефолту.

26 травня 2015
10:35
Как вернуть в Украину арестованные $ 300 млн Януковича и Ко

Украина разыскала почти $300 млн, выведенных Виктором Януковичем и Ко в иностранные банки.

22 травня 2015
13:58
Первые итоги украинских реформ

Эксперты едины во мнении — украинское общество кардинально поменялось, но власть имущие безнадежно застряли в прошлом.

19 травня 2015
12:47
Как будут отдавать депозиты

Финучреждения предложат клиентам гибридные вклады, дающие возможность забрать деньги в любой момент и штрафовать за досрочное их снятие.

12:41
Руслан Демчак: Діалог між владою та підприємцями продовжується

Проголосований в першому читанні законопроект №2004 "Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо зменшення податкового тиску на платників податків)" підготовлено в рамках завдань, поставлених перед Коаліційною угодою та планом реформ, покликаний поліпшити інвестиційний клімат та покращити загальний стан підприємництва.

15 травня 2015
14:21
"Життя по-новому": плюс рік, мінус реформи

25-го мая исполняется год с избрания Петра Порошенко президентом страны. Можно предположить, что по устойчивой, еще советской традиции к этой дате канцелярия главы государства со статистическими выкладками в руках сообщит о том, "каких успехов удалось достичь за истекший период" главе государства и его команде.

10:20
Запрет на досрочное снятие депозитов выльется в снижение процентов

Чтобы вынудить людей хранить деньги на срочных счетах, ставки для карточек опустят с 25% до 5% годовых.

14 травня 2015
16:13
Бюджет агрессии. Сколько тратит Россия на войну в Украине

Рядовые боевики чаще всего воюют за еду. Деньги выдают с задержкой в три месяца. Жизнь в оккупированных районах подорожала больше, чем в Украине.

8 травня 2015
10:44
Догнать сильнейших: время радикальных реформ в аудите

Украина, как и другие страны Восточного партнерства, все еще находится на пути реформирования национального законодательства в сфере бухгалтерского учета и аудита. Хотя мы не одни и не последние в списке стран не выполнили требования европейских директив, радоваться на самом деле нечему. Необходимо стремиться достичь уровня сильнейших и ориентироваться именно на них.

7 травня 2015
09:19
Банки України-2015: продовження ліквідації та продаж ліцензій

Паніка на фінансовому ринку пішла на спад. Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) все рідше рапортує про нові неплатоспроможні банки, а НБУ заговорив про стабілізацію курсу гривні. І зовні багато говорить про те, що "прибирання" в банківському секторі, яке тривало майже рік, підійшло до свого логічного завершення. Але чи так це насправді? 

6 травня 2015
11:57
Экспертный совет: Что будет с гривной?

Гривна вновь начала терять свои позиции. После укрепления на прошлой неделе курс украинской валюты в понедельник обвалился на межбанковском валютном рынке на 1,4 грн./долл. и продолжил слабеть во вторник. О том, является ли эта ситуация лишь колебанием на рынке или впору готовиться к началу новой волны девальвации, МинПром узнал с помощью экспертов.

5 травня 2015
09:46
Втрачений "годувальник". Скільки Україна витратила на Донбас

Війна остаточно розвінчала міф про годування України Донбасом. Тепер країні доводиться витрачати на регіон величезні суми, навіть не розуміючи перспективи “псевдогодувальника” 

09:09
Житло нардепів обходиться бюджету в 26 млн грн на рік

Проживання народного депутата в однокімнатному номері в готелі в центрі Києва обходиться державі близько 14 тис. грн на місяць. Загалом оплата проживання нардепів в цьому році парламенту обійдеться майже в 26 млн грн.

4 травня 2015
09:18
Анексія Криму, АТО і падіння внутрішніх авіаперевезень

Стрімке падіння авіаперевезень, що почалося в минулому році, продовжується і в 2015-му. Шансів на поліпшення, поки не закінчиться АТО і стабілізується економіка, майже ніяких. Поки що від падіння внутрішніх авіаперевезень виграє "Укрзалізниця".

29 квітня 2015
15:01
Как построить в Украине экономику инноваций

В любой стране общество стремится к улучшению уровня жизни и благосостояния. Сейчас наиболее емким индикатором уровня жизни человека признан ВВП на душу населения, который по данным Всемирного Банка в Украине составляет 3800 долларов, в то время как в развитых странах этот показателей в среднем достигает 32-х тысяч долларов. Как Украине повысить этот показатель?