Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні
П'ятниця, 12 липня 2019, 11:00

Інформаційний ресурс Osvita.ua опублікував цьогорічний рейтинг українських вишів. Серед п’яти вінницьких університетів лише три змогли потрапити до списку 50 кращих.


Для складання консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України були використані національні рейтинги “Топ-200 Україна”, “Scopus” та “Бал ЗНО на контракт”, кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів. Підсумувавши місця закладів освіти за версіями цих рейтингів, змогли скласти консолідований перелік вишів, у якому охопили 240 українських університетів та інститутів.Вінницький національний медичний університет ім. Пирогова опинився на 20 місці серед всіх вишів країни, а одразу після нього – Донецький національний університет імені Василя Стуса.

20 місце - Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова

21 місце - Донецький національний університет імені Василя Стуса

36 місце - Вінницький національний технічний університет

119 місце - Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського

Позаду всіх – на 173 місці – залишився Вінницький національний аграрний університет.

 

Додамо, що за результатами консолідованого рейтингу 2019 року, на першому місці опинився Київський національний університет ім. Шевченка. До речі, цей заклад очолює рейтинг вже третій рік поспіль.

 

Друге місце посів Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського, а на третьому опинився Харківський національний університет ім. Каразіна.

Четвер, 09 квітня, 15:37
Хто із Вінницьких депутатів голосував за підвищення вартості газу?
За новими правилами за кожен день прострочення платежу ви повинні заплатити ще й компенсацію, рівну розміру самої плати – тобто фактично за період, на який прострочений платіж, споживач повинен сплатити подвійний тариф за розподіл.
03.02.2020 16:01
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Опитування проводилося Центром соціально-політичних досліджень «SOCIS» протягом 1-6 червня 2019 року.
11.07.2019 10:53
"Місто професій" у Вінниці

 

13 липня, в рамках проекту "Місто професій" вінницькі дітлахи змогли відчути себе дорослими, ставши на один день лікарем, поліцейським, зв’язківцем, історичним реконструктором чи навіть енергетиком.

15.07.2019 10:51