За сприяння Руслана Демчака на округ додатково виділено 3 млн. грн.
Четвер, 29 грудня 2016, 12:23
За сприяння народного депутата України на округ №18 (Немирівський, Оратівський, Липовецький, Іллінецький, Погребищенський райони) додатково у 2016 році виділено 3 млн. грн. субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.
 
Інформація щодо виділення субвенцій була опублікована на урядовому порталі наприкінці грудня (розпорядження Кабінету міністрів України №980-р).
 
Більшою мірою кошти підуть на медичну та освітню галузі. Зокрема на придбання медичного обладнання та устаткування, придбання оргтехніки, комп’ютерної техніки, а також парт та стільців для шкіл.
 
Передбачені також субвенції на придбання ігрових майданчиків, музичних інструментів для музичних шкіл, обладнання в тренажерний зал, твердопаливного котлу тощо. 
 

На Немирівський район виділено 870 тис грн. на такі об’єкти:
- Придбання твердопаливного котла для Комунального закладу Ситковецької селищної ради “Дитячий навчальний заклад “Сонечко”.
- Придбання кольпоскопу для пологового відділення Немирівської ЦРЛ.
- Придбання для пологового відділення Немирівської ЦРЛ фетального монітору.
- Придбання для Ситковецької, Гуньківської та Брацлавської ЗОШ I-III ступенів оргтехніки та комп’ютерної техніки.
- Придбання музичних інструментів для Комунального закладу Немирівської районної ради “Немирівська музична школа” м. Немирів.

На Оратівський район виділено 299 тис грн. на такі об’єкти:
- Придбання меблів для дошкільного навчального закладу “Сонечко” смт Оратів.
- Придбання ігрових майданчиків для с. Рожична.

На Погребищенський район виділено 199 тис грн. на придбання медичного обладнання та устаткування для Погребищенської центральної районної лікарні, вул. Павла Тичини, 54.

На Іллінецький район виділено 520 тис грн. на такі об’єкти:
- Придбання вуличного дитячого ігрового майданчику та обладнання для ДНЗ “Журавлик” та ДНЗ № 2 “Ластівка” Дашівської селищної ради.
- Придбання обладнання в тренажерний зал КЗ “Центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Дашівської селищної ради.
- Придбання медичного обладнання та устаткування для ФАПів с. Василівка та с. Кантелина.
- Придбання оргтехніки та комп’ютерної техніки Іллінецькій ЗОШ I-III ступенів №2.

На Липовецький район виділено 1 112 тис грн. на такі об’єкти:
- Придбання КО 433-01 навісне обладнання сміттєвоза для Турбівської селищної ради.
- Придбання автомобілю ГАЗ-3307 для Турбівської селищної ради.
- Придбання парт та стільців для Турбівської, Білозерівської, Вахнівської, Зозівської, Іванківської, Козинецької, Лукашівської, Росошанської, Староприлуцької, Білянської та Брицької шкіл I—III ступенів, Липовецького району, Вінницької області.
- Придбання медичного обладнання та устаткування для Комунального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги Липовецької районної ради.
- Придбання медичного обладнання для Липовецької центральної районної лікарні Вінницької області.
- Придбання термографу та стетофонендоскопів для Комунального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Липовецької районної ради.

Додати коментар
Інші новини
Понеділок, 26 червня, 07:24
Еврокомиссия одобрила выделение Украине очередного транша макрофинансовой помощи €600 млн
Европейская комиссия одобрила выделение Украине очередного транша макрофинансовой помощи в размере 600 млн евро.
16.03.2017 16:08
Кабмин продлил ЧП в энергетике Украины
Кабинет министров Украины продлил на месяц режим чрезвычайного положения в энергетике. Такое решение принято сегодня на заседании правительства.
16.03.2017 10:18
Рада одобрила введение квот на использование украинского языка на ТВ - первое чтение
Верховная Рада приняла за основу законопроект, который устанавливает обязательную долю украиноязычного контента на телевидении.
16.03.2017 12:12
У Гройсмана подтвердили: землю будут продавать
Запрет на распродажу сельхозземель в Украине будет снят нынешней властью ради нового кредита от Международного валютного фонда. Об этом заявил министр финансов Александр Данилюк в эфире программы телеканала ICTV.
14.03.2017 10:39
Депутати міської ради підтримали підвищення зарплат працівникам позашкільних закладів
На черговій сесії міської ради депутати схвалили рішення про підвищення з 1 червня на 15% заробітної плати працівникам дошкільних, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів (ПТНЗ), міського методичного кабінету, шкіл естетичного виховання та спортивних закладів міста. А також включили в перелік об’єктів, в яких планується здійснити енергоефективні заходи за рахунок коштів позики Європейського інвестиційного банку, ДНЗ №4, школи №8, 23 та 29 та чотири заклади охорони здоров’я.
26.05.2017 12:00
Вінничанин Ілля Нижник здобув «срібло» на шаховому турнірі в США
Вінницький шахіст, гросмейстер Ілля Нижник здобув срібну нагороду на міжнародному турнірі "Spring Chess Classic 2017" (група С) в американському Сент-Луїсі, повідомляє УНН з посиланням на сайт турніру.
26.05.2017 09:34