Назвали свіжу цифру підтримки українцями НАТО
П'ятниця, 03 лютого 2017, 12:10

Якби в Україні відбувся референдум, то 75% громадян проголосували "За".

Про це заявила директор Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна, повідомляє "Укрінформ".

"Заява президента про референдум - це правильне рішення. Це спосіб певного тиску на наших західних партнерів - що Україна відчуває свою близькість до НАТО і що НАТО треба більш активно співпрацювати з Україною. Тому що всі соціологічні опитування показують: якщо такий референдум відбудеться, він буде виграний. Причому з досить солідним рахунком. Вступ України до НАТО зараз підтримує половина населення. Приблизно відсотків тридцять не підтримує. Але якщо говорити про референдум, то там рахунок "за" - 75% за нашими опитуваннями", - сказала експерт.

Вона додала: ті, хто проти членства в НАТО, на цей референдум просто не підуть. А серед тих, хто підуть, прихильників альянсу "зашкалює за 90%, бо вони активні, з ентузіазмом підуть і проголосують".

Реально питання членства в НАТО перед Україною зараз не стоїть, зауважила Бекешкіна.

Gazeta.ua

Інші новини
П'ятниця, 22 березня, 14:45
Демчак: «Питання виборів – не тема для жартів. Не кожен може професійно керувати країною»
Народний депутат від 18 округу, член фракції «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак, в рамках роботи на окрузі, відвідав Оратівський, Немирівський, Погребищенський, Липовецький та Іллінецький райони. Під час зустрічей із громадами говорили про результати 2018 року та плани на поточний. Парламентар зазначив, що попередній рік дозволив реалізувати 113 успішні проекти по 18 округу Вінницької області.
11.03.2019 11:47