В санаторії на Вінниччині запровадять унікальні SPA-процедури: ванни з яблучним соком
Понеділок, 16 липня 2018, 16:27
У Северинівській та Барській ОТГ, в рамках реалізації проекту «Яблуневий шлях», на який ЄС виділяє 560 тис. євро, будуть впроваджувати ряд цікавих ініціатив. Зокрема, в санаторії Северинівки проводитимуть SPA-процедури з використанням яблучних соків і пілінгів.

«Найбільше коштів передбачено на відновлення інфраструктури. Наприклад, в с. Олександрівка Жмеринського району є збережений музей садівництва, один з колишніх радгоспів, де буде проведено ремонт і відновлення експозицій. Там є і пам’ятник Семеренка, який зберігся. В Северинівці відновлять шклярню, яка працювала з 1868 року, де вирощували лимони і апельсини. В Антонівці буде розсадник старих сортів, а в Бару - дегустаційний центр і кластерний офіс. В Чернятині або в Северинівці буде навчальний центр. Наступного року направлять кошти на закупівлю технологічного обладнання для переробки», - говорить директор ВП Вінницький Центр розвитку місцевого самоврядування Олег Левченко.

Шклярня в Северинівці це частина історичної пам’ятки, яка була створена сином ірландського революціонера. На території, окрім оранжереї розміщується, музей і Северинівський санаторій. В рамках реалізації проекту, в санаторії запровадять унікальні SPA-процедури з використанням яблук.

«В санаторії передбачено дві ванни з додаванням соку яблук. Два столи для масажу і пілінгу яблучною масою і апарати для виробництва кисневих коктейлів з яблучних концентратів. Санаторій вже відновлює приміщення, щоб це запустити. Саме такими цікавинками людей можна заманити в сільський санаторій», - говорить О. Левченко.

 

vinnitsa.info

Інші новини
П'ятниця, 19 квітня, 03:59
«Щоб простий вчитель жив як президент» або, як бідують вінницькі вчителі та лікарі
За кожної, без виключення, влади ми чуємо про необхідність реформування української медицини та освіти. В першу чергу в частині підвищення зарплати вчителям та лікарям. З цим важко не погодитись.
 
Який стан справ у цій сфері зараз, при чинному президенті та уряді? Для того, щоб оцінка була максимально об’єктивна та неупереджена, пропонуємо звернутись до найзапеклих політичних опонентів чинного Президента і його суперника в другому турі президентських виборів Володимира Зеленського та його команди. Хто ж краще політичних опонентів покритикує та знайде найбільше недоліків в існуючій системі охорони здоров’я та освіти, ніж суперник?
15.04.2019 10:23
Победа Зеленского на Винниччине – это реванш Калетника
Долгое время, несмотря на старт предвыборной кампании, молодая команда Владимира Зеленского не торопилась с объявлением фамилии руководителя штаба Винницкой области. По замыслу технологов кандидата-артиста это был человек, ранее не была в политике. Собственно, это заявлял и сам Зеленский во времена, когда еще не прятался от журналистов: «Я верю, что изменить страну можно только вместе с тобой. Не стой в стороне, присоединяйся к моей команды. Неважна твоя пол, религия, образование, язык на котором ты говоришь. Важно – ты никогда не был в политике. И пока это – самое главное».
11.04.2019 09:21
В Чистий четвер у центрі Вінниці встановлять гігантські писанки

25 квітня перед Вінницькою міської радою відбудеться етно-фестиваль «Великоднє диво». Традиційно, в рамках заходу на Майдані Незалежності встановлять гігантські писанки, які розмальовували всім містом. Щороку композицію доповнюють новим екземпляром.

18.04.2019 10:53
Відкриття фонтану «ROSHEN» 2019
20 квітня у Вінниці відбудеться традиційне відкриття світломузичного фонтану «ROSHEN». Концертна програма цього року буде під гаслом «Ми – Україна», яка розпочнеться о 19:00 годині.
15.04.2019 10:38