В санаторії на Вінниччині запровадять унікальні SPA-процедури: ванни з яблучним соком
Понеділок, 16 липня 2018, 16:27
У Северинівській та Барській ОТГ, в рамках реалізації проекту «Яблуневий шлях», на який ЄС виділяє 560 тис. євро, будуть впроваджувати ряд цікавих ініціатив. Зокрема, в санаторії Северинівки проводитимуть SPA-процедури з використанням яблучних соків і пілінгів.

«Найбільше коштів передбачено на відновлення інфраструктури. Наприклад, в с. Олександрівка Жмеринського району є збережений музей садівництва, один з колишніх радгоспів, де буде проведено ремонт і відновлення експозицій. Там є і пам’ятник Семеренка, який зберігся. В Северинівці відновлять шклярню, яка працювала з 1868 року, де вирощували лимони і апельсини. В Антонівці буде розсадник старих сортів, а в Бару - дегустаційний центр і кластерний офіс. В Чернятині або в Северинівці буде навчальний центр. Наступного року направлять кошти на закупівлю технологічного обладнання для переробки», - говорить директор ВП Вінницький Центр розвитку місцевого самоврядування Олег Левченко.

Шклярня в Северинівці це частина історичної пам’ятки, яка була створена сином ірландського революціонера. На території, окрім оранжереї розміщується, музей і Северинівський санаторій. В рамках реалізації проекту, в санаторії запровадять унікальні SPA-процедури з використанням яблук.

«В санаторії передбачено дві ванни з додаванням соку яблук. Два столи для масажу і пілінгу яблучною масою і апарати для виробництва кисневих коктейлів з яблучних концентратів. Санаторій вже відновлює приміщення, щоб це запустити. Саме такими цікавинками людей можна заманити в сільський санаторій», - говорить О. Левченко.

 

vinnitsa.info

Інші новини
Середа, 24 липня, 10:12
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Опитування проводилося Центром соціально-політичних досліджень «SOCIS» протягом 1-6 червня 2019 року.
11.07.2019 10:53
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
02.07.2019 10:40
"Місто професій" у Вінниці

 

13 липня, в рамках проекту "Місто професій" вінницькі дітлахи змогли відчути себе дорослими, ставши на один день лікарем, поліцейським, зв’язківцем, історичним реконструктором чи навіть енергетиком.

15.07.2019 10:51
Свято Морозива від “Рудь”

Компанія «Рудь» (АТ «Житомирський маслозавод») запрошує вас 26 травня на святкування

20.05.2019 11:31