Патрульні Вінниччини впевнено лідирують у відпрацюванні ДТП
Вівторок, 07 серпня 2018, 10:15

Відділ розшуку та опрацювання матеріалів ДТП Патрульної поліції Вінницької області відзначили як кращий в Україні. Про це інформує прес-служба патрульної служби області.

За кращу роботу у першому півріччі 2018 року заступник Голови Національної поліції України – керівник патрульної поліції Олександр Фацевич відзначив вінницьких підлеглих. Повідомляється, що вінницькі поліцейські найкраще в Україні розшукують зниклі після ДТП автомобілі. В цьому їм допомагають зокрема інспектори, які щодня цілодобово патрулюють вулиці й дороги.

Згідно з офіційною інформацією, за період з 1 січня по 30 червня на території обслуговування УПП у Вінницькій області зареєстровано 1325 дорожньо-транспортних пригоди, що на 9,7% менше за аналогічний період минулого року (2017 рік – 1468 ДТП). Відбулось 247 ДТП з потерпілими, що на 39,6 %менше за аналогічний період минулого року (2017 рік – 409 ДТП). В аваріях загинуло 40 осіб (на 25,9 % менше, ніж в минулому році – 54 особи), травмовано 343 особи (на 32,8% менше, ніж в 2017 році – 511 осіб).

За останніх півроку співробітники відділу розшуку та опрацювання матеріалів ДТП внесли 661 дорожньо-транспортну пригоду до інформаційно-аналітичної системи, з яких 80 – ДТП з потерпілими, 581 – з матеріальним збитком. Кількість розшукових матеріалів, які знаходяться в опрацюванні поліцейських, становить 89 дорожньо-транспортних пригод. З них уже розкрито 80. Дев’ять розшукових матеріалів знаходяться на розгляді.

i-vin.info

Інші новини
П'ятниця, 19 квітня, 04:07
«Щоб простий вчитель жив як президент» або, як бідують вінницькі вчителі та лікарі
За кожної, без виключення, влади ми чуємо про необхідність реформування української медицини та освіти. В першу чергу в частині підвищення зарплати вчителям та лікарям. З цим важко не погодитись.
 
Який стан справ у цій сфері зараз, при чинному президенті та уряді? Для того, щоб оцінка була максимально об’єктивна та неупереджена, пропонуємо звернутись до найзапеклих політичних опонентів чинного Президента і його суперника в другому турі президентських виборів Володимира Зеленського та його команди. Хто ж краще політичних опонентів покритикує та знайде найбільше недоліків в існуючій системі охорони здоров’я та освіти, ніж суперник?
15.04.2019 10:23
Победа Зеленского на Винниччине – это реванш Калетника
Долгое время, несмотря на старт предвыборной кампании, молодая команда Владимира Зеленского не торопилась с объявлением фамилии руководителя штаба Винницкой области. По замыслу технологов кандидата-артиста это был человек, ранее не была в политике. Собственно, это заявлял и сам Зеленский во времена, когда еще не прятался от журналистов: «Я верю, что изменить страну можно только вместе с тобой. Не стой в стороне, присоединяйся к моей команды. Неважна твоя пол, религия, образование, язык на котором ты говоришь. Важно – ты никогда не был в политике. И пока это – самое главное».
11.04.2019 09:21
В Чистий четвер у центрі Вінниці встановлять гігантські писанки

25 квітня перед Вінницькою міської радою відбудеться етно-фестиваль «Великоднє диво». Традиційно, в рамках заходу на Майдані Незалежності встановлять гігантські писанки, які розмальовували всім містом. Щороку композицію доповнюють новим екземпляром.

18.04.2019 10:53
Відкриття фонтану «ROSHEN» 2019
20 квітня у Вінниці відбудеться традиційне відкриття світломузичного фонтану «ROSHEN». Концертна програма цього року буде під гаслом «Ми – Україна», яка розпочнеться о 19:00 годині.
15.04.2019 10:38