У Вінниці відбулися заходи стосовно грудного вигодовування немовлят
Четвер, 09 серпня 2018, 10:17

Кілька заходів провели у Вінниці вчора в підтримку годуючих груддю матерів. На лекціях розповідали чому годування груддю необхідне і чому його не можна заміняти сумішами раніше, ніж дитині виповниться пів року.

У центрі міста в рамках акції діяло кілька локацій: ігрова зона для дітей, виставка тематичних фото, лекції для батьків, також відбувся модний показ дитячого одягу.

В цетрі також відбулися майстер-класи правильного харчування, дитячі МК з малювання, а також майстер-класи для майбутніх батьків з носіння слінга.

На заходах присвячених акції природного вигодовування також були присутні лікарі та спеціалісти зі здоров’я матері та дитини.

vn.oblast.online

Інші новини
Четвер, 09 квітня, 21:08
Хто із Вінницьких депутатів голосував за підвищення вартості газу?
За новими правилами за кожен день прострочення платежу ви повинні заплатити ще й компенсацію, рівну розміру самої плати – тобто фактично за період, на який прострочений платіж, споживач повинен сплатити подвійний тариф за розподіл.
03.02.2020 16:01
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Опитування проводилося Центром соціально-політичних досліджень «SOCIS» протягом 1-6 червня 2019 року.
11.07.2019 10:53
"Місто професій" у Вінниці

 

13 липня, в рамках проекту "Місто професій" вінницькі дітлахи змогли відчути себе дорослими, ставши на один день лікарем, поліцейським, зв’язківцем, історичним реконструктором чи навіть енергетиком.

15.07.2019 10:51