У Вінниці відбулися заходи стосовно грудного вигодовування немовлят
Четвер, 09 серпня 2018, 10:17

Кілька заходів провели у Вінниці вчора в підтримку годуючих груддю матерів. На лекціях розповідали чому годування груддю необхідне і чому його не можна заміняти сумішами раніше, ніж дитині виповниться пів року.

У центрі міста в рамках акції діяло кілька локацій: ігрова зона для дітей, виставка тематичних фото, лекції для батьків, також відбувся модний показ дитячого одягу.

В цетрі також відбулися майстер-класи правильного харчування, дитячі МК з малювання, а також майстер-класи для майбутніх батьків з носіння слінга.

На заходах присвячених акції природного вигодовування також були присутні лікарі та спеціалісти зі здоров’я матері та дитини.

vn.oblast.online

Інші новини
Середа, 20 березня, 11:58
Демчак: «Питання виборів – не тема для жартів. Не кожен може професійно керувати країною»
Народний депутат від 18 округу, член фракції «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак, в рамках роботи на окрузі, відвідав Оратівський, Немирівський, Погребищенський, Липовецький та Іллінецький райони. Під час зустрічей із громадами говорили про результати 2018 року та плани на поточний. Парламентар зазначив, що попередній рік дозволив реалізувати 113 успішні проекти по 18 округу Вінницької області.
11.03.2019 11:47