У Вінниці зібрали підписи петиції щодо оновлення фасаду міської ради
Вівторок, 21 серпня 2018, 12:02

У Вінниці зібрали необхідну кількість підписів у петиції щодо оновлення фасаду міської ради. З даною петицією звертався до міської ради вінничанин Яновський Олександр. Кількість підписів у даній петиції склала 372 особи з 350 необхідних. 

"Наше місто з кожним днем, набуває нових, яскравих кольорів. Але дуже прикро, що в центрі нашого міста , стоїть сіре дещо. Окрім вікон, в будинку міської ради взагалі нічого не змінилось. Навіть гірлянди з 90 років особливо не змінились. Отже я хочу запропонувати, щоб якимось чином, вирішили питання з приводу набуття Вінницької міської ради належного стану." - йдеться у петиції.

Інші новини
Середа, 20 березня, 11:53
Демчак: «Питання виборів – не тема для жартів. Не кожен може професійно керувати країною»
Народний депутат від 18 округу, член фракції «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак, в рамках роботи на окрузі, відвідав Оратівський, Немирівський, Погребищенський, Липовецький та Іллінецький райони. Під час зустрічей із громадами говорили про результати 2018 року та плани на поточний. Парламентар зазначив, що попередній рік дозволив реалізувати 113 успішні проекти по 18 округу Вінницької області.
11.03.2019 11:47