Історична подія: У Вінниці підписали угоду про створення індустріального парку
Четвер, 30 серпня 2018, 15:30

27 серпня, в приміщенні Вінницької міської ради підписали договір про створення та функціонування індустріального парку "Вінницький кластер холодильного машинобудування". Про цеповідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

Договір підписано між Вінницькою міською радою, приватним акціонерним товариством "Українська пивна компанія" та товариством з обмеженою відповідальністю "Промислово-інвестиційна компанія".

Вінницький міський голова Сергій Моргунов назавав підписання угоди "історичною подією для міста": "Важливо, що створюються нові робочі місця, це інвестиційна привабливість для всього нашого міста. Це такий гарний знак, що інвестори можуть заходити у місто Вінницю, і можуть тут працювати. І маю надію, що це стане поштовхом для економічної активності в місті".

Завод уже почав працювати у тестовому режимі. Працівників навчають спеціалісти з інших країн. На початку вересня планується офіційне відкриття І черги нового заводу.

За попередніми розрахунками у 2019 році надходження до бюджету від діяльності індустріального парку становитиме 11,2 млн грн від сплати єдиного соціального внеску та 10,5 млн грн від сплати ПДФО, а у 2024 році – 56,1 млн та 45,9 млн грн відповідно.

vn.depo.ua

Інші новини