Історична подія: У Вінниці підписали угоду про створення індустріального парку
Четвер, 30 серпня 2018, 15:30

27 серпня, в приміщенні Вінницької міської ради підписали договір про створення та функціонування індустріального парку "Вінницький кластер холодильного машинобудування". Про цеповідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

Договір підписано між Вінницькою міською радою, приватним акціонерним товариством "Українська пивна компанія" та товариством з обмеженою відповідальністю "Промислово-інвестиційна компанія".

Вінницький міський голова Сергій Моргунов назавав підписання угоди "історичною подією для міста": "Важливо, що створюються нові робочі місця, це інвестиційна привабливість для всього нашого міста. Це такий гарний знак, що інвестори можуть заходити у місто Вінницю, і можуть тут працювати. І маю надію, що це стане поштовхом для економічної активності в місті".

Завод уже почав працювати у тестовому режимі. Працівників навчають спеціалісти з інших країн. На початку вересня планується офіційне відкриття І черги нового заводу.

За попередніми розрахунками у 2019 році надходження до бюджету від діяльності індустріального парку становитиме 11,2 млн грн від сплати єдиного соціального внеску та 10,5 млн грн від сплати ПДФО, а у 2024 році – 56,1 млн та 45,9 млн грн відповідно.

vn.depo.ua

Інші новини
Четвер, 09 квітня, 20:11
Хто із Вінницьких депутатів голосував за підвищення вартості газу?
За новими правилами за кожен день прострочення платежу ви повинні заплатити ще й компенсацію, рівну розміру самої плати – тобто фактично за період, на який прострочений платіж, споживач повинен сплатити подвійний тариф за розподіл.
03.02.2020 16:01
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Опитування проводилося Центром соціально-політичних досліджень «SOCIS» протягом 1-6 червня 2019 року.
11.07.2019 10:53
"Місто професій" у Вінниці

 

13 липня, в рамках проекту "Місто професій" вінницькі дітлахи змогли відчути себе дорослими, ставши на один день лікарем, поліцейським, зв’язківцем, історичним реконструктором чи навіть енергетиком.

15.07.2019 10:51