Історична подія: У Вінниці підписали угоду про створення індустріального парку
Четвер, 30 серпня 2018, 15:30

27 серпня, в приміщенні Вінницької міської ради підписали договір про створення та функціонування індустріального парку "Вінницький кластер холодильного машинобудування". Про цеповідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

Договір підписано між Вінницькою міською радою, приватним акціонерним товариством "Українська пивна компанія" та товариством з обмеженою відповідальністю "Промислово-інвестиційна компанія".

Вінницький міський голова Сергій Моргунов назавав підписання угоди "історичною подією для міста": "Важливо, що створюються нові робочі місця, це інвестиційна привабливість для всього нашого міста. Це такий гарний знак, що інвестори можуть заходити у місто Вінницю, і можуть тут працювати. І маю надію, що це стане поштовхом для економічної активності в місті".

Завод уже почав працювати у тестовому режимі. Працівників навчають спеціалісти з інших країн. На початку вересня планується офіційне відкриття І черги нового заводу.

За попередніми розрахунками у 2019 році надходження до бюджету від діяльності індустріального парку становитиме 11,2 млн грн від сплати єдиного соціального внеску та 10,5 млн грн від сплати ПДФО, а у 2024 році – 56,1 млн та 45,9 млн грн відповідно.

vn.depo.ua

Інші новини
Середа, 20 березня, 11:36
Демчак: «Питання виборів – не тема для жартів. Не кожен може професійно керувати країною»
Народний депутат від 18 округу, член фракції «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак, в рамках роботи на окрузі, відвідав Оратівський, Немирівський, Погребищенський, Липовецький та Іллінецький райони. Під час зустрічей із громадами говорили про результати 2018 року та плани на поточний. Парламентар зазначив, що попередній рік дозволив реалізувати 113 успішні проекти по 18 округу Вінницької області.
11.03.2019 11:47