До Вінниці на форум «Вінниччина – бізнес в центрі України» їде прем'єр-міністр Володимир Гройсман
Четвер, 06 вересня 2018, 09:05

У п’ятницю, 7 вересня, своє рідне місто відвідає Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. У Вінниці його чекають на Міжнародному інвестиційному форумі «Вінниччина – бізнес в центрі України». Принаймні, виступ голови уряду у програмі заході передбачено. Про це повідомляє Вінницька обласна державна адміністрація.

Крім того, учасниками форум стануть представники уряду України та дипломатичного корпусу іноземних держав, інвестиційні компанії, міжнародні експерти, представники бізнес-місій з регіонів-партнерів та ділових кіл.

Метою заходу, який у Вінниці став традиційним, є активізація економічної співпраці, презентація інвестиційного, економічного, агропромислового та туристичного потенціалу Вінницької області, а також встановлення нових партнерських контактів та налагодження взаємовигідного співробітництва.

Під час форуму обговорюватимуть такі теми, як «Посилення регіональної конкурентоспроможності: інвестиції, інновації, технології», «Інвестиції в інфраструктуру – шлях до економічного розвитку територій».

Також одна дискусійна панель заходу буде під назвою «Енергоефективість та енергоощадність – шлях до енергетичної децентралізації».

Із повною програмою форуму можна ознайомитися на офіційному сайті Вінницької ОДА.

naparise.com

Інші новини
Неділя, 19 травня, 10:01
Демчак: «Питання виборів – не тема для жартів. Не кожен може професійно керувати країною»
Народний депутат від 18 округу, член фракції «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак, в рамках роботи на окрузі, відвідав Оратівський, Немирівський, Погребищенський, Липовецький та Іллінецький райони. Під час зустрічей із громадами говорили про результати 2018 року та плани на поточний. Парламентар зазначив, що попередній рік дозволив реалізувати 113 успішні проекти по 18 округу Вінницької області.
11.03.2019 11:47
У вінницьких Прозорих офісах можна змінити ім’я. Які ще послуги розширили?
У Вінниці з травня у міських Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) розширюється перелік адміністративних послуг. У мерії розповіли, що вінничани зможуть тут змінити ім’я, зареєструвати шлюб та оформити водійські права.
03.05.2019 15:29
На Вінниччині Прем’єр-міністру прозвітували про ремонт автодороги М-12
Сьогодні, 23 квітня, на Вінниччину завітав Володимир Гройсман. Прем’єр-міністр України приїхав, щоб ознайомитися зі станом ремонтно-будівельних робіт на автодорогах загального користування. Зокрема він проінспектував ремонт покриття траси М-12 в Немирівському районі.
23.04.2019 17:13