До Вінниці на форум «Вінниччина – бізнес в центрі України» їде прем'єр-міністр Володимир Гройсман
Четвер, 06 вересня 2018, 09:05

У п’ятницю, 7 вересня, своє рідне місто відвідає Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. У Вінниці його чекають на Міжнародному інвестиційному форумі «Вінниччина – бізнес в центрі України». Принаймні, виступ голови уряду у програмі заході передбачено. Про це повідомляє Вінницька обласна державна адміністрація.

Крім того, учасниками форум стануть представники уряду України та дипломатичного корпусу іноземних держав, інвестиційні компанії, міжнародні експерти, представники бізнес-місій з регіонів-партнерів та ділових кіл.

Метою заходу, який у Вінниці став традиційним, є активізація економічної співпраці, презентація інвестиційного, економічного, агропромислового та туристичного потенціалу Вінницької області, а також встановлення нових партнерських контактів та налагодження взаємовигідного співробітництва.

Під час форуму обговорюватимуть такі теми, як «Посилення регіональної конкурентоспроможності: інвестиції, інновації, технології», «Інвестиції в інфраструктуру – шлях до економічного розвитку територій».

Також одна дискусійна панель заходу буде під назвою «Енергоефективість та енергоощадність – шлях до енергетичної децентралізації».

Із повною програмою форуму можна ознайомитися на офіційному сайті Вінницької ОДА.

naparise.com

Інші новини
Вівторок, 21 січня, 11:01
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Опитування проводилося Центром соціально-політичних досліджень «SOCIS» протягом 1-6 червня 2019 року.
11.07.2019 10:53
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
02.07.2019 10:40
"Місто професій" у Вінниці

 

13 липня, в рамках проекту "Місто професій" вінницькі дітлахи змогли відчути себе дорослими, ставши на один день лікарем, поліцейським, зв’язківцем, історичним реконструктором чи навіть енергетиком.

15.07.2019 10:51
Свято Морозива від “Рудь”

Компанія «Рудь» (АТ «Житомирський маслозавод») запрошує вас 26 травня на святкування

20.05.2019 11:31