“Пізнавай Вінницю”: першокурсників запрошують на екскурсію-квест пам’ятками міста
Понеділок, 24 вересня 2018, 15:25

У Вінниці, до Всесвітнього дня туризму, відбудеться екскурсія-квест “Пізнавай Вінницю з нами” для першокурсників, де вінницькі екскурсоводи ознайомлять молодь з історією Вінниці та розкажуть про пам’ятки міста.

Організаторами події виступили Відділ у справах молоді та туризму Вінницької міської ради та КЗ “Центр підліткових клубів за місцем проживання”.

– Екскурсія пройде для першокурсників навчальних закладів Вінниці, щоб вони знали в якому місті навчаються, з чого почалось заснування міста, звідки походить його назва і що само собою представляє місто Вінниця – розповідає організаторка заходу Лілія.

Екскурсія охоплює шість локацій: Вінницький академічний музично-драматичний театр імені Садовського, готель «Савой», пам’ятник Григорію Артинову, готель «Франція» а також будівля Вінницького міського суду і одна з кав’ярень міста.

Кожна локація супроводжуватиметься екскурсією-ознайомленням з пам’яткою міста, а згодом, квест-грою на закріплення матеріалу. Завдання гри різноманітні – скласти вірш, розгадати кросворд або ж шифр, найголовніше – вирішити завдання для успішного переходу на наступну локацію.

Розповідати про архітектуру та історію міста зголосились вінницькі екскурсоводи. Серед навчальних закладів участь зареєстрували Вінницький торгівельно-економічний коледж КНТЕУ, Вінницьке вище професійне училище сфери послуг, Донецький національний університет імені Василя Стуса та інші.

  • “Після проходження всіх локацій, ми підсумуємо бали за роботу команд і яка команда отримає найбільшу кількість балів- та й буде переможцем. Але у змаганні буде оцінюватись не швидкість роботи команд, а якість”- додає організаторка

Початок реєстрації команд відбуватиметься 27 вересня о 15:30 біля Вежі.

Долучитись до події можна за телефоном- 380 097 180 86 04

vezha.vn.ua

Інші новини
Понеділок, 17 червня, 14:32
Демчак: «Питання виборів – не тема для жартів. Не кожен може професійно керувати країною»
Народний депутат від 18 округу, член фракції «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак, в рамках роботи на окрузі, відвідав Оратівський, Немирівський, Погребищенський, Липовецький та Іллінецький райони. Під час зустрічей із громадами говорили про результати 2018 року та плани на поточний. Парламентар зазначив, що попередній рік дозволив реалізувати 113 успішні проекти по 18 округу Вінницької області.
11.03.2019 11:47
Свято Морозива від “Рудь”

Компанія «Рудь» (АТ «Житомирський маслозавод») запрошує вас 26 травня на святкування

20.05.2019 11:31
У вінницьких Прозорих офісах можна змінити ім’я. Які ще послуги розширили?
У Вінниці з травня у міських Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) розширюється перелік адміністративних послуг. У мерії розповіли, що вінничани зможуть тут змінити ім’я, зареєструвати шлюб та оформити водійські права.
03.05.2019 15:29