“Пізнавай Вінницю”: першокурсників запрошують на екскурсію-квест пам’ятками міста
Понеділок, 24 вересня 2018, 15:25

У Вінниці, до Всесвітнього дня туризму, відбудеться екскурсія-квест “Пізнавай Вінницю з нами” для першокурсників, де вінницькі екскурсоводи ознайомлять молодь з історією Вінниці та розкажуть про пам’ятки міста.

Організаторами події виступили Відділ у справах молоді та туризму Вінницької міської ради та КЗ “Центр підліткових клубів за місцем проживання”.

– Екскурсія пройде для першокурсників навчальних закладів Вінниці, щоб вони знали в якому місті навчаються, з чого почалось заснування міста, звідки походить його назва і що само собою представляє місто Вінниця – розповідає організаторка заходу Лілія.

Екскурсія охоплює шість локацій: Вінницький академічний музично-драматичний театр імені Садовського, готель «Савой», пам’ятник Григорію Артинову, готель «Франція» а також будівля Вінницького міського суду і одна з кав’ярень міста.

Кожна локація супроводжуватиметься екскурсією-ознайомленням з пам’яткою міста, а згодом, квест-грою на закріплення матеріалу. Завдання гри різноманітні – скласти вірш, розгадати кросворд або ж шифр, найголовніше – вирішити завдання для успішного переходу на наступну локацію.

Розповідати про архітектуру та історію міста зголосились вінницькі екскурсоводи. Серед навчальних закладів участь зареєстрували Вінницький торгівельно-економічний коледж КНТЕУ, Вінницьке вище професійне училище сфери послуг, Донецький національний університет імені Василя Стуса та інші.

  • “Після проходження всіх локацій, ми підсумуємо бали за роботу команд і яка команда отримає найбільшу кількість балів- та й буде переможцем. Але у змаганні буде оцінюватись не швидкість роботи команд, а якість”- додає організаторка

Початок реєстрації команд відбуватиметься 27 вересня о 15:30 біля Вежі.

Долучитись до події можна за телефоном- 380 097 180 86 04

vezha.vn.ua

Інші новини
Середа, 08 квітня, 02:29
Хто із Вінницьких депутатів голосував за підвищення вартості газу?
За новими правилами за кожен день прострочення платежу ви повинні заплатити ще й компенсацію, рівну розміру самої плати – тобто фактично за період, на який прострочений платіж, споживач повинен сплатити подвійний тариф за розподіл.
03.02.2020 16:01
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Опитування проводилося Центром соціально-політичних досліджень «SOCIS» протягом 1-6 червня 2019 року.
11.07.2019 10:53
"Місто професій" у Вінниці

 

13 липня, в рамках проекту "Місто професій" вінницькі дітлахи змогли відчути себе дорослими, ставши на один день лікарем, поліцейським, зв’язківцем, історичним реконструктором чи навіть енергетиком.

15.07.2019 10:51