“Пізнавай Вінницю”: першокурсників запрошують на екскурсію-квест пам’ятками міста
Понеділок, 24 вересня 2018, 15:25

У Вінниці, до Всесвітнього дня туризму, відбудеться екскурсія-квест “Пізнавай Вінницю з нами” для першокурсників, де вінницькі екскурсоводи ознайомлять молодь з історією Вінниці та розкажуть про пам’ятки міста.

Організаторами події виступили Відділ у справах молоді та туризму Вінницької міської ради та КЗ “Центр підліткових клубів за місцем проживання”.

– Екскурсія пройде для першокурсників навчальних закладів Вінниці, щоб вони знали в якому місті навчаються, з чого почалось заснування міста, звідки походить його назва і що само собою представляє місто Вінниця – розповідає організаторка заходу Лілія.

Екскурсія охоплює шість локацій: Вінницький академічний музично-драматичний театр імені Садовського, готель «Савой», пам’ятник Григорію Артинову, готель «Франція» а також будівля Вінницького міського суду і одна з кав’ярень міста.

Кожна локація супроводжуватиметься екскурсією-ознайомленням з пам’яткою міста, а згодом, квест-грою на закріплення матеріалу. Завдання гри різноманітні – скласти вірш, розгадати кросворд або ж шифр, найголовніше – вирішити завдання для успішного переходу на наступну локацію.

Розповідати про архітектуру та історію міста зголосились вінницькі екскурсоводи. Серед навчальних закладів участь зареєстрували Вінницький торгівельно-економічний коледж КНТЕУ, Вінницьке вище професійне училище сфери послуг, Донецький національний університет імені Василя Стуса та інші.

  • “Після проходження всіх локацій, ми підсумуємо бали за роботу команд і яка команда отримає найбільшу кількість балів- та й буде переможцем. Але у змаганні буде оцінюватись не швидкість роботи команд, а якість”- додає організаторка

Початок реєстрації команд відбуватиметься 27 вересня о 15:30 біля Вежі.

Долучитись до події можна за телефоном- 380 097 180 86 04

vezha.vn.ua

Інші новини
П'ятниця, 19 квітня, 04:06
«Щоб простий вчитель жив як президент» або, як бідують вінницькі вчителі та лікарі
За кожної, без виключення, влади ми чуємо про необхідність реформування української медицини та освіти. В першу чергу в частині підвищення зарплати вчителям та лікарям. З цим важко не погодитись.
 
Який стан справ у цій сфері зараз, при чинному президенті та уряді? Для того, щоб оцінка була максимально об’єктивна та неупереджена, пропонуємо звернутись до найзапеклих політичних опонентів чинного Президента і його суперника в другому турі президентських виборів Володимира Зеленського та його команди. Хто ж краще політичних опонентів покритикує та знайде найбільше недоліків в існуючій системі охорони здоров’я та освіти, ніж суперник?
15.04.2019 10:23
Победа Зеленского на Винниччине – это реванш Калетника
Долгое время, несмотря на старт предвыборной кампании, молодая команда Владимира Зеленского не торопилась с объявлением фамилии руководителя штаба Винницкой области. По замыслу технологов кандидата-артиста это был человек, ранее не была в политике. Собственно, это заявлял и сам Зеленский во времена, когда еще не прятался от журналистов: «Я верю, что изменить страну можно только вместе с тобой. Не стой в стороне, присоединяйся к моей команды. Неважна твоя пол, религия, образование, язык на котором ты говоришь. Важно – ты никогда не был в политике. И пока это – самое главное».
11.04.2019 09:21
В Чистий четвер у центрі Вінниці встановлять гігантські писанки

25 квітня перед Вінницькою міської радою відбудеться етно-фестиваль «Великоднє диво». Традиційно, в рамках заходу на Майдані Незалежності встановлять гігантські писанки, які розмальовували всім містом. Щороку композицію доповнюють новим екземпляром.

18.04.2019 10:53
Відкриття фонтану «ROSHEN» 2019
20 квітня у Вінниці відбудеться традиційне відкриття світломузичного фонтану «ROSHEN». Концертна програма цього року буде під гаслом «Ми – Україна», яка розпочнеться о 19:00 годині.
15.04.2019 10:38