Валерій Коровій з делегацією поїхав в Чехію. Для Вінницької області в ЄС шукатимуть інвесторів
Вівторок, 25 вересня 2018, 10:33
З 23 по 26 вересня офіційна делегація у складі голів райдержадміністрацій, мерів міст обласного значення Вінницької області на чолі з головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм перебуває з навчальним візитом в Ліберецькому краї Чеської Республіки. Делегація перейматиме практичний досвід щодо реформи децентралізації, передачі владних повноважень та залучення інвестицій з структурних фондів ЄС та приватного сектору.

Про це Вiнниця.info повідомили в облдержадміністрації.

«Як ніколи сьогодні ми цінуємо міжнародну підтримку. За останні кілька років нам вдалось зробити величезний крок вперед у наших стосунках із Ліберецьким краєм, а саме в питаннях медичної галузі, соціального розвитку. Рік тому Ліберецьким край прийняв на оздоровлення під час літніх канікул 30 дітей воїнів, загиблих в АТО….. Сьогодні в нашій державі проводиться багато реформ. Крім того, наш регіон має багато інвестиційно-привабливих сторін, які, однозначно, зацікавлять інвесторів і дадуть можливість для нашої подальшої співпраці», - зазначив голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій.

Надзвичайний та Повноважний Посол України у Чеській Республіці Євген Перебийніс привітав в Посольстві представницьку делегацію Вінницької області на чолі з Головою Вінницької обласної держадміністрації.

«Ми завжди будемо підтримувати міжрегіональну співпрацю. Те що ви робите сьогодні то є неоціненно. Мені приємно, що делегація прибула до Чехії в рамках реалізації угоди про співпрацю з Ліберецьким краєм. Протягом останніх років результатом співпраці між Вінницькою областю і Ліберецьким краєм стала реалізація низки взаємовигідних двосторонніх проектів. Сподіваюсь, що делегація матиме змогу ознайомитися з передовим досвідом чеських партнерів щодо втілення реформ та провести переговори про перспективні напрямки взаємодії двох регіонів», - сказав Посол України у Чеській Республіці.

В ході зустрічі сторони розглянули питання налагодження співпраці в рамках інвестиційних проектів, а саме залучення чеського інвестора до Вінницької області.

www.vinnitsa.info

Інші новини