Гройсман збирає уряд
Середа, 24 жовтня 2018, 09:52
Кабінет міністрів України на засіданні у середу планує затвердити проект закону про внесення змін до Державного бюджету України на 2018 рік щодо фінансового забезпечення Конституційного суду України.

Про це повідомляється у порядку денному засідання уряду на середу, опублікованому на Урядовому порталі.

Також уряд планує розглянути проекти постанов Кабміну щодо затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку електронного урядування у сфері казначейського обслуговування; про внесення змін до Порядку проведення військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу.

Читайте також: Гройсман розповів, коли Кабмін планує розпочати монетизацію субсидій

Крім того, Кабмін може затвердити порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для функціонування інституції з підтримки та просування експорту та розглянути проект постанови щодо порядку виплати та визначення розміру грошової компенсації поліцейським за найм ними житла.

У порядку денному Кабміну передбачені також проекти урядових розпоряджень про внесення змін до плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку газовидобувної галузі України та щодо схвалення проекту угоди (у формі обміну нотами) між Кабінетом міністрів України та урядом Королівства Данія про здійснення оплачуваних видів діяльності членами сімей співробітників дипломатичних представництв та консульських установ.

Початок засідання уряду - 24 жовтня об 11:00.

 

www.ukrinform.ua

Інші новини
Вівторок, 21 січня, 11:10
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Опитування проводилося Центром соціально-політичних досліджень «SOCIS» протягом 1-6 червня 2019 року.
11.07.2019 10:53
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
02.07.2019 10:40
"Місто професій" у Вінниці

 

13 липня, в рамках проекту "Місто професій" вінницькі дітлахи змогли відчути себе дорослими, ставши на один день лікарем, поліцейським, зв’язківцем, історичним реконструктором чи навіть енергетиком.

15.07.2019 10:51
Свято Морозива від “Рудь”

Компанія «Рудь» (АТ «Житомирський маслозавод») запрошує вас 26 травня на святкування

20.05.2019 11:31