Гройсман збирає уряд
Середа, 24 жовтня 2018, 09:52
Кабінет міністрів України на засіданні у середу планує затвердити проект закону про внесення змін до Державного бюджету України на 2018 рік щодо фінансового забезпечення Конституційного суду України.

Про це повідомляється у порядку денному засідання уряду на середу, опублікованому на Урядовому порталі.

Також уряд планує розглянути проекти постанов Кабміну щодо затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку електронного урядування у сфері казначейського обслуговування; про внесення змін до Порядку проведення військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу.

Читайте також: Гройсман розповів, коли Кабмін планує розпочати монетизацію субсидій

Крім того, Кабмін може затвердити порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для функціонування інституції з підтримки та просування експорту та розглянути проект постанови щодо порядку виплати та визначення розміру грошової компенсації поліцейським за найм ними житла.

У порядку денному Кабміну передбачені також проекти урядових розпоряджень про внесення змін до плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку газовидобувної галузі України та щодо схвалення проекту угоди (у формі обміну нотами) між Кабінетом міністрів України та урядом Королівства Данія про здійснення оплачуваних видів діяльності членами сімей співробітників дипломатичних представництв та консульських установ.

Початок засідання уряду - 24 жовтня об 11:00.

 

www.ukrinform.ua

Інші новини
Середа, 20 березня, 11:37
Демчак: «Питання виборів – не тема для жартів. Не кожен може професійно керувати країною»
Народний депутат від 18 округу, член фракції «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак, в рамках роботи на окрузі, відвідав Оратівський, Немирівський, Погребищенський, Липовецький та Іллінецький райони. Під час зустрічей із громадами говорили про результати 2018 року та плани на поточний. Парламентар зазначив, що попередній рік дозволив реалізувати 113 успішні проекти по 18 округу Вінницької області.
11.03.2019 11:47