Студенти вийшли на акцію протесту під посольство РФ у Києві
Середа, 28 листопада 2018, 09:06

Активісти вимагають від РФ звільнити українських військових

Представники Всеукраїнської громадської організації «Солідарна молодь» та Українська асоціація студентів вимагають під посольством РФ у Києві звільнити українських моряків.

«Ми прийшли заявити, що дії Росії є агресивними абсолютно. Ми хочемо заявити, що студенти ніколи не були і не будуть байдужими до того, що відбувається в країні... Ми вимагаємо, щоб Російська Федерація звільнила українських військових», - сказала на акції голова Всеукраїнської громадської організації «Солідарна молодь» Дінара Габібуллаєва.

Як повідомила на акції голова Української асоціації студентів Лідія Фесенко, студенти звернулися до міжнародних студентських організацій з проханням підтримати вимоги українського студентства.

«Українська асоціація студентів звернулася сьогодні до Європейського студентського союзу, в якому ми перебуваємо і представляємо студентство на міжнародній арені, і попросили підтримати те, що ми вважаємо дії Росії агресивними», - сказала Фесенко.

glavcom.ua

Інші новини
Середа, 08 квітня, 01:13
Хто із Вінницьких депутатів голосував за підвищення вартості газу?
За новими правилами за кожен день прострочення платежу ви повинні заплатити ще й компенсацію, рівну розміру самої плати – тобто фактично за період, на який прострочений платіж, споживач повинен сплатити подвійний тариф за розподіл.
03.02.2020 16:01
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Опитування проводилося Центром соціально-політичних досліджень «SOCIS» протягом 1-6 червня 2019 року.
11.07.2019 10:53
"Місто професій" у Вінниці

 

13 липня, в рамках проекту "Місто професій" вінницькі дітлахи змогли відчути себе дорослими, ставши на один день лікарем, поліцейським, зв’язківцем, історичним реконструктором чи навіть енергетиком.

15.07.2019 10:51