Нацбанк: Українці зможуть купувати валюту онлайн з лютого
Четвер, 10 січня 2019, 09:53
В рамках валютної лібералізації українцям дозволять купувати та продавати валюту через інтернет-банкінг з 7 лютого 2019 року.
Нацбанк: Українці зможуть купувати валюту онлайн з лютого
Фото: Styler RBC

Купити чи продати валюту без відвідин банківської каси можна буде в межах ліміту - еквівалент 150 тисяч гривень на день, повідомили у Національному банку України.

Водночас, в Нацбанку зазначають, що планують дозволити купівлю валюти не лише у банківських додатках та інтернет-банкінгу, але й через інтернет-сайти та додатки небанківських фінансових установ. Проте для цього необхідно, щоб парламент ухвалив закон про "спліт", яким передбачено розширення повноважень Нацбанку.

Також, українці зможуть купити і продати іноземну валюту не тільки в банках чи обмінних пунктах небанківських фінансових установ, а й у поштових відділеннях.

Додамо, в Україні з 1 січня 2019 року набули чинності нові правила валютно-обмінних операцій, згідно із якими можна продавати та купувати валюту в банкоматах і терміналах.

ipress.ua

Інші новини
Четвер, 09 квітня, 21:03
Хто із Вінницьких депутатів голосував за підвищення вартості газу?
За новими правилами за кожен день прострочення платежу ви повинні заплатити ще й компенсацію, рівну розміру самої плати – тобто фактично за період, на який прострочений платіж, споживач повинен сплатити подвійний тариф за розподіл.
03.02.2020 16:01
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Опитування проводилося Центром соціально-політичних досліджень «SOCIS» протягом 1-6 червня 2019 року.
11.07.2019 10:53
"Місто професій" у Вінниці

 

13 липня, в рамках проекту "Місто професій" вінницькі дітлахи змогли відчути себе дорослими, ставши на один день лікарем, поліцейським, зв’язківцем, історичним реконструктором чи навіть енергетиком.

15.07.2019 10:51