Сергій Кудлаєнко: Дощову каналізацію Вінниці треба негайно модернізувати
Вівторок, 06 жовтня 2020, 15:44

Модернізувати дощову каналізацію та осучаснити дорожню інфраструктуру міста пропонує кандидат на посаду Вінницького міського голови Сергій Кудлаєнко.

«Наша команда пропонує модернізувати зливову каналізацію, забезпечити роботу комунальних служб і вчасно її очищувати, створити систему водовідведення та перенаправляти дощову воду на певні ділянки, так звані дощові садки, які будуть поглинати і затримувати воду», - повідомив на своїй сторінці у Facebook кандидат.

Основною причиною затоплення вулиць міста Кудлаєнко вважає відсутність у нових районах дощової каналізації. «Забудовники і чиновники не цікавляться створенням інфраструктури, вони лише набивають кармани», - наголосив він

Раніше Кудлаєнко неодноразово заявляв, що треба заборонити та припинити хаотичну забудову у місті. Зараз, як гриби, зростають нові житлові комплекси без дозвільної документації та належної комунальної та соціальної інфраструктури. «Влада має прийняти не популістський, а чіткий план розвитку та забудови міста, який має виконуватись», - акцентував кандидат на пост Вінницького міського голови.

Інші новини