У “Євросолідарності” заявили, що іти на канікули під час безпекової кризи на кордонах України – це блюзнірство
Понеділок, 31 січня 2022, 16:57

За словами депутатки Ірини Геращенко, Зеленський дратується на лідерів інших країн, які говорять про військову загрозу, і сам не збирається допомагати ЗСУ.

Як написала співголова фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко у Facebook, карантин у Верховній Раді запроваджений для того, щоб взяти паузу і змусити “слуг” голосувати за потрібні для влади законопроєкти.

“Європейська Солідарність” подала на реєстрацію зміни до календарного плану сесії Верховної Ради.

"Ми вимагаємо, щоб нинішній тиждень був сесійним. Ми не голосували за чергові канікули під виглядом карантину … Вважаємо блюзнірством в умовах підвищених безпекових загроз, проблем в енергетиці й економіці, іти на чергову двотижневу “роботу в комітетах”. Країна не на карантині, школи, лікарні й армія працюють, і не можуть собі дозволити онлайн”, – зазначила вона.

За її словами, особливим блюзнірством є порядок денний на вівторок, де десяток ТСК від владної команди і зміна меж населених пунктів, натомість законопроєкти “ЄС” про підтримку ЗСУ, збільшення зарплат і фінансування армії не включили до порядку денної сесії.

“Це і є справжні пріоритети влади. Зеленський дратується на лідерів інших країн, які сміють говорити про військову загрозу, і сам не збирається допомагати ЗСУ”, – наголосила нардепка.

Верховна Рада дієздатна, щодня в сесійній залі працюють понад 300 депутатів, а монобільшість “померла”, там уже немає 226 голосів, уточнила вона.

“Цим і тільки цим пояснюються чергові двотижневі канікули: владі треба час, аби батогом і пряником, кримінальними справами, залякуванням і конвертам загнати “слуг” до стійла.
Також ми отримали кілька сигналів від “слуг”, що з ними почали вести душещіпатєльні бесіди про формулу Штайнмаєра як визволення країни. І тут теж потрібна пауза – аби нагнути для потрібних Банковій голосувань”
, – додала Геращенко.

Інші новини