В Україні суттєво подорожчала реклама
Понеділок, 29 жовтня 2018, 09:45

Вартість телереклами виросла на 30% в річному еквіваленті, а вартість зовнішньої - на 40-50%, в інтернеті - на 35%.

Про це агентству Інтерфакс-Україна повідомили гравці і учасники рекламного ринку.

За словами провідного менеджера маркетингових комунікацій департаменту комерції та маркетингу МХП Сергія Кості, ціни на телерекламу в річному еквіваленті зросли на 35%, на зовнішню рекламу - на 30-40%. При цьому ціни на рекламу в інтернеті виросли не більше ніж на 35%.

"Ми йдемо від класичних інструментів. Будемо шукати альтернативні рішення для ефективного використання медіабюджету без втрати контакту зі споживачем", - наголосив він.

У свою чергу комерційний директор медіагрупи 1+1 медіа Валерій Варениця зазначив, група наразі не оголосила ціни на рекламу на 2019 рік, хоча в минулі роки в цей час умови вже озвучувалися.

"Для себе ми допускаємо інфляцію 25-40%, залежно від рекламодавця. Що стосується ціни на рекламу, то підвищення очевидно. Аргументом для цього є нинішній попит - солд-аут слотів холдингу у нас вже п'ятий місяць близько 100%", - наголосив він.

Як повідомили  у прес-службі провайдера Воля, очікування щодо інфляції ринку ТВ-реклами загалом вище індексу інфляції цього року, проте точної цифри не заявлено.

"За нашими даними, ціни на ТБ-рекламу цьогоріч зросли на 30% у середньому на ринку. Крім цього, на цінову політику майданчиків впливає співвідношення попиту-пропозиції. Наприклад, традиційно в період з вересня і до кінця року попит перевищує пропозицію, що також значно впливає на вартість", - заявив в.о. генерального директора AB InBev Efes в Україні Денис Хренов.

Окрім зростання цін на телерекламу він також відзначає стійку тенденцію зростання вартості зовнішньої реклами - на 45-50% поточного року, переважно за рахунок скорочення рекламної площі в містах після затвердження міськими радами концепції розвитку зовнішньої реклами.

В інтернет-рекламі, за даними Efes, інфляція в середньому досягає 50% для відео форматів і 25% - для інших форматів.

Нагадаємо, що ринок медійної інтернет-реклами в Україні за січень-червень 2018 року становив 1,1 млрд грн, що на 32% перевищує показник за аналогічний період 2017 року, частка прямих продажів на ринку медійної інтернет-реклами за цей період склала 56,1%.

biz.nv.ua

Інші новини
Неділя, 19 травня, 09:41
Демчак: «Питання виборів – не тема для жартів. Не кожен може професійно керувати країною»
Народний депутат від 18 округу, член фракції «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак, в рамках роботи на окрузі, відвідав Оратівський, Немирівський, Погребищенський, Липовецький та Іллінецький райони. Під час зустрічей із громадами говорили про результати 2018 року та плани на поточний. Парламентар зазначив, що попередній рік дозволив реалізувати 113 успішні проекти по 18 округу Вінницької області.
11.03.2019 11:47
У вінницьких Прозорих офісах можна змінити ім’я. Які ще послуги розширили?
У Вінниці з травня у міських Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) розширюється перелік адміністративних послуг. У мерії розповіли, що вінничани зможуть тут змінити ім’я, зареєструвати шлюб та оформити водійські права.
03.05.2019 15:29
На Вінниччині Прем’єр-міністру прозвітували про ремонт автодороги М-12
Сьогодні, 23 квітня, на Вінниччину завітав Володимир Гройсман. Прем’єр-міністр України приїхав, щоб ознайомитися зі станом ремонтно-будівельних робіт на автодорогах загального користування. Зокрема він проінспектував ремонт покриття траси М-12 в Немирівському районі.
23.04.2019 17:13