Боржників за опалення не пускають за кордон і арештовують майно
Вівторок, 29 січня 2019, 09:12

У Вінниці проблема розрахунків за опалення та гарячу воду досягла критичної точки. Містяни заборгували "Вінницяміськтеплоенерго" понад 121 млн. грн.

"Це катастрофічна сума для підприємства. За відсутності грошей воно не матиме змогу підтримувати необхідний рівень розрахунку за природний газ", - зауважує прес-секретар "Вінницяміськтеплоенерго" Сніжана Шпікіна.

Тепловики почали радикально боротися зі споживачами, які не платять за спожите тепло і гарячу воду.

Проти них застосовують штрафи, накладають пеню. Вони вже не можуть отримати субсидію. Також неплатникам не вдасться виїхати за кордон. На їхнє майно накладають арешт. Врешті-решт їх вносять до єдиного реєстру боржників.

"В одного споживача був борг 75 тисяч гривень. Виконавча служба наклала арешт на його гараж. Згодом чоловік був змушений продати його, щоб сплатити борги за надані послуги. Ще одного чоловіка не пустили закордон. У нього був борг 35 тис. грн, - говорить Сніжана Шпікіна.

Беруться за споживачів, які мають 3 тис.грн. боргу або два місці не платить. Ревізор уже приносить повідомлення в руки або всовує у двері.

"Є один рахунок – 280 тисяч гривень боргу. Споживач не платить більше 3 років. У нього не було приладів обліку. Йому нарахували по нормативу, по загально- будинковому лічильнику на кожну людину. Там проживає троє. Він нехтував і не платив навіть після реструктуризації боргу. Навіть коли встановили лічильники. Було вже не одне судове рішення, бо їхній статок не дозволяє вилучити в нього майно", - каже Шпікіна.

gazeta.ua

Інші новини
Понеділок, 17 червня, 13:57
Демчак: «Питання виборів – не тема для жартів. Не кожен може професійно керувати країною»
Народний депутат від 18 округу, член фракції «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак, в рамках роботи на окрузі, відвідав Оратівський, Немирівський, Погребищенський, Липовецький та Іллінецький райони. Під час зустрічей із громадами говорили про результати 2018 року та плани на поточний. Парламентар зазначив, що попередній рік дозволив реалізувати 113 успішні проекти по 18 округу Вінницької області.
11.03.2019 11:47
Свято Морозива від “Рудь”

Компанія «Рудь» (АТ «Житомирський маслозавод») запрошує вас 26 травня на святкування

20.05.2019 11:31
У вінницьких Прозорих офісах можна змінити ім’я. Які ще послуги розширили?
У Вінниці з травня у міських Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) розширюється перелік адміністративних послуг. У мерії розповіли, що вінничани зможуть тут змінити ім’я, зареєструвати шлюб та оформити водійські права.
03.05.2019 15:29