Боржників за опалення не пускають за кордон і арештовують майно
Вівторок, 29 січня 2019, 09:12

У Вінниці проблема розрахунків за опалення та гарячу воду досягла критичної точки. Містяни заборгували "Вінницяміськтеплоенерго" понад 121 млн. грн.

"Це катастрофічна сума для підприємства. За відсутності грошей воно не матиме змогу підтримувати необхідний рівень розрахунку за природний газ", - зауважує прес-секретар "Вінницяміськтеплоенерго" Сніжана Шпікіна.

Тепловики почали радикально боротися зі споживачами, які не платять за спожите тепло і гарячу воду.

Проти них застосовують штрафи, накладають пеню. Вони вже не можуть отримати субсидію. Також неплатникам не вдасться виїхати за кордон. На їхнє майно накладають арешт. Врешті-решт їх вносять до єдиного реєстру боржників.

"В одного споживача був борг 75 тисяч гривень. Виконавча служба наклала арешт на його гараж. Згодом чоловік був змушений продати його, щоб сплатити борги за надані послуги. Ще одного чоловіка не пустили закордон. У нього був борг 35 тис. грн, - говорить Сніжана Шпікіна.

Беруться за споживачів, які мають 3 тис.грн. боргу або два місці не платить. Ревізор уже приносить повідомлення в руки або всовує у двері.

"Є один рахунок – 280 тисяч гривень боргу. Споживач не платить більше 3 років. У нього не було приладів обліку. Йому нарахували по нормативу, по загально- будинковому лічильнику на кожну людину. Там проживає троє. Він нехтував і не платив навіть після реструктуризації боргу. Навіть коли встановили лічильники. Було вже не одне судове рішення, бо їхній статок не дозволяє вилучити в нього майно", - каже Шпікіна.

gazeta.ua

Інші новини
П'ятниця, 19 квітня, 03:37
«Щоб простий вчитель жив як президент» або, як бідують вінницькі вчителі та лікарі
За кожної, без виключення, влади ми чуємо про необхідність реформування української медицини та освіти. В першу чергу в частині підвищення зарплати вчителям та лікарям. З цим важко не погодитись.
 
Який стан справ у цій сфері зараз, при чинному президенті та уряді? Для того, щоб оцінка була максимально об’єктивна та неупереджена, пропонуємо звернутись до найзапеклих політичних опонентів чинного Президента і його суперника в другому турі президентських виборів Володимира Зеленського та його команди. Хто ж краще політичних опонентів покритикує та знайде найбільше недоліків в існуючій системі охорони здоров’я та освіти, ніж суперник?
15.04.2019 10:23
Победа Зеленского на Винниччине – это реванш Калетника
Долгое время, несмотря на старт предвыборной кампании, молодая команда Владимира Зеленского не торопилась с объявлением фамилии руководителя штаба Винницкой области. По замыслу технологов кандидата-артиста это был человек, ранее не была в политике. Собственно, это заявлял и сам Зеленский во времена, когда еще не прятался от журналистов: «Я верю, что изменить страну можно только вместе с тобой. Не стой в стороне, присоединяйся к моей команды. Неважна твоя пол, религия, образование, язык на котором ты говоришь. Важно – ты никогда не был в политике. И пока это – самое главное».
11.04.2019 09:21
В Чистий четвер у центрі Вінниці встановлять гігантські писанки

25 квітня перед Вінницькою міської радою відбудеться етно-фестиваль «Великоднє диво». Традиційно, в рамках заходу на Майдані Незалежності встановлять гігантські писанки, які розмальовували всім містом. Щороку композицію доповнюють новим екземпляром.

18.04.2019 10:53
Відкриття фонтану «ROSHEN» 2019
20 квітня у Вінниці відбудеться традиційне відкриття світломузичного фонтану «ROSHEN». Концертна програма цього року буде під гаслом «Ми – Україна», яка розпочнеться о 19:00 годині.
15.04.2019 10:38