На польському кордоні будуть вакцинувати працівників з України
Понеділок, 24 травня 2021, 13:08

На пропускному пункті "Шегині-Медика" будуть робити ін'єкцію від Covid-19 для українців, які в'їжджають до Польщі з робочою метою. Про це повідомила міжнародна компанія з працевлаштування Gremi Personal.

У пресслужбі компанії розповіли, що вакцинація буде проходити з 8 травня, абсолютно безкоштовно для українців. Для ін'єкції планують використовувати Johnson & Johnson і AstraZeneca. Проводиться дана процедура за бажанням.

Генеральний директор компанії Томаш Богдевіч розповів, що:

Недавнє опитування наших працівників продемонструвало, що понад 55% готові вакцинуватися, щоб мати можливість частіше відвідувати Україну і по поверненню в Польщу не робити ПЛР-тести або не проходити карантин. Тим більше ми бачимо і тенденцію з боку польських підприємств, які все більше зацікавлені в працевлаштуванні у себе саме вакцинованих працівників ... Ми відразу домовилися з польською медичною компанією з Жешува, яка бере на себе всю медичну частину.

У Міністерстві охорони здоров'я Польщі повідомили про можливість зробити вакцинацію в країні для всіх іноземців, які мають дозвіл на роботу, студентів, а також подружжя і дітей іноземців.

Інші новини