Більшість українців не шкодують, що Євромайдан відбувся, – посол Мельник
Вівторок, 29 листопада 2016, 09:51

Минуло вже три роки після подій Революції Гідності. За цей період у державі відбулися і відбуваються катастрофічні процеси, такі як втрата Криму, війна на Донбасі, проте час показав, що Майдан розпочався недарма. Про це в інтерв'ю газеті Bild заявив посол України в Німеччині Андрій Мельник.

Про це не шкодую ні я, ні більшість українців. Тому що Майдан для багатьох людей був межею, був випробуванням на міцність. Люди не могли і не хотіли більше жити так, як раніше. І ніхто не замислювався про те, що за цим може послідувати – цей жахливий сценарій в Криму, злочинна анексія і потім, звичайно, російська війна в Донбасі, яка все ще триває, – зазначив дипломат для німецького видання.

Політик упевнений, що вагомий відсоток українців, незважаючи на всі труднощі і виклики, які все ще існують, не жалкують про події трирічної давності, а Крим та Донецька область повернуться під контроль України, навіть якщо на це підуть десятиліття.

"Тому що їм повернули свободу та самоповагу, і Крим, може, хай не завтра або післязавтра, але все ж знову стане українським. Для цього у нас достатньо терпіння, причому у нас перед очима досвід Німеччини. Возз'єднання теж тривало довго, але все-таки Німеччина сьогодні об'єднана країна. І те ж саме відбувається і на Сходу. У нас відбувається політичний процес, в якому Німеччина і сама федеральний канцлер активно беруть участь, і це для нас і для всього світу хороший знак", – позитивно резюмував Андрій Мельник.

Канал 24

Додати коментар
Інші новини
Субота, 19 серпня, 23:30
Еврокомиссия одобрила выделение Украине очередного транша макрофинансовой помощи €600 млн
Европейская комиссия одобрила выделение Украине очередного транша макрофинансовой помощи в размере 600 млн евро.
16.03.2017 16:08
Кабмин продлил ЧП в энергетике Украины
Кабинет министров Украины продлил на месяц режим чрезвычайного положения в энергетике. Такое решение принято сегодня на заседании правительства.
16.03.2017 10:18
Томас Гремингер назначен новым генсеком ОБСЕ
Совет министров избрал нового генсека ОБСЕ Швейцарский дипломат Томас Гремингер был избран генеральным секретарем Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе (ОБСЕ).
18.07.2017 14:50
Почти 5 млн украинцев оформили биометрические загранпаспорта, - Порошенко
ЕС посетили более 100 тыс. украинцев с момента введения безвизового режима.
14.07.2017 10:00
Екскурсії «смачними» місцями проводитимуть на Вінниччині
Проект «Гастро-гід Вінниччина» у вівторок, 1 серпня, презентувала у Вінниці його ініціаторка Олена Павлова.
02.08.2017 11:16
Де у Вінниці в серпні не буде світла
Серпневий графік планових відключень від електроенергії для проведення поточних ремонтів електромереж, розчистки траси та капітальних ремонтів ліній оприлюднили у ПАТ «Вінницяобленерго».
01.08.2017 17:27