Більшість українців не шкодують, що Євромайдан відбувся, – посол Мельник
Вівторок, 29 листопада 2016, 09:51

Минуло вже три роки після подій Революції Гідності. За цей період у державі відбулися і відбуваються катастрофічні процеси, такі як втрата Криму, війна на Донбасі, проте час показав, що Майдан розпочався недарма. Про це в інтерв'ю газеті Bild заявив посол України в Німеччині Андрій Мельник.

Про це не шкодую ні я, ні більшість українців. Тому що Майдан для багатьох людей був межею, був випробуванням на міцність. Люди не могли і не хотіли більше жити так, як раніше. І ніхто не замислювався про те, що за цим може послідувати – цей жахливий сценарій в Криму, злочинна анексія і потім, звичайно, російська війна в Донбасі, яка все ще триває, – зазначив дипломат для німецького видання.

Політик упевнений, що вагомий відсоток українців, незважаючи на всі труднощі і виклики, які все ще існують, не жалкують про події трирічної давності, а Крим та Донецька область повернуться під контроль України, навіть якщо на це підуть десятиліття.

"Тому що їм повернули свободу та самоповагу, і Крим, може, хай не завтра або післязавтра, але все ж знову стане українським. Для цього у нас достатньо терпіння, причому у нас перед очима досвід Німеччини. Возз'єднання теж тривало довго, але все-таки Німеччина сьогодні об'єднана країна. І те ж саме відбувається і на Сходу. У нас відбувається політичний процес, в якому Німеччина і сама федеральний канцлер активно беруть участь, і це для нас і для всього світу хороший знак", – позитивно резюмував Андрій Мельник.

Канал 24

Інші новини