Ліжка від естонців, техніка від поляків - Вінницька область прийняла подарунки від іноземних колег
Середа, 11 липня 2018, 16:21

Бійцям ДСНС Літинського рaйону найдійшов подарунок від вогнеборців Пшемет Вольштинського повіту Великопольського воеводствa.  Польські рятувальники передали українським колегам пожежну aвтоцистерни Jеlcz вaртістю орієнтовно у мільйон гривень та озброєння - сорики, каски спец.одяг, сигналізатори руху пожежників. 

Поляки заявили, що співдружність народів і їх підтримка не припинятимеься.

Також у Вінницький воєнний госпіталь надійшла підтримка від регіонгальної лікарні естонського міста Таллін.

28 ліжок отримав Вінницький військовий шпиталь. Такі самі ліжка отримали й районні лікарні Липовця, Теплика та Іллінців.

 

http://news.vn.ua

Інші новини
П'ятниця, 19 квітня, 04:18
«Щоб простий вчитель жив як президент» або, як бідують вінницькі вчителі та лікарі
За кожної, без виключення, влади ми чуємо про необхідність реформування української медицини та освіти. В першу чергу в частині підвищення зарплати вчителям та лікарям. З цим важко не погодитись.
 
Який стан справ у цій сфері зараз, при чинному президенті та уряді? Для того, щоб оцінка була максимально об’єктивна та неупереджена, пропонуємо звернутись до найзапеклих політичних опонентів чинного Президента і його суперника в другому турі президентських виборів Володимира Зеленського та його команди. Хто ж краще політичних опонентів покритикує та знайде найбільше недоліків в існуючій системі охорони здоров’я та освіти, ніж суперник?
15.04.2019 10:23
Победа Зеленского на Винниччине – это реванш Калетника
Долгое время, несмотря на старт предвыборной кампании, молодая команда Владимира Зеленского не торопилась с объявлением фамилии руководителя штаба Винницкой области. По замыслу технологов кандидата-артиста это был человек, ранее не была в политике. Собственно, это заявлял и сам Зеленский во времена, когда еще не прятался от журналистов: «Я верю, что изменить страну можно только вместе с тобой. Не стой в стороне, присоединяйся к моей команды. Неважна твоя пол, религия, образование, язык на котором ты говоришь. Важно – ты никогда не был в политике. И пока это – самое главное».
11.04.2019 09:21
В Чистий четвер у центрі Вінниці встановлять гігантські писанки

25 квітня перед Вінницькою міської радою відбудеться етно-фестиваль «Великоднє диво». Традиційно, в рамках заходу на Майдані Незалежності встановлять гігантські писанки, які розмальовували всім містом. Щороку композицію доповнюють новим екземпляром.

18.04.2019 10:53
Відкриття фонтану «ROSHEN» 2019
20 квітня у Вінниці відбудеться традиційне відкриття світломузичного фонтану «ROSHEN». Концертна програма цього року буде під гаслом «Ми – Україна», яка розпочнеться о 19:00 годині.
15.04.2019 10:38