Вінницькі ляльки поїдуть в «сіру зону»
Четвер, 26 липня 2018, 13:32

У серпні Вінницький обласний театр ляльок на 10 днів поїде у "сіру зону".

Саме вздовж лінії розмежування артисти лялькового театру виступатимуть з казковими виставами. Про це Vlasno.info повідомив волонтер, який організовує цю поїздку, Олег Білик.

– Запланували поїздку з 13 до 23 серпня. Сподіваюсь, нам маршрут узгодять, і все складеться якнайкраще, – розповідає Олег Білик, який є головою Вінницької філії громадської організації Асоціації учасників бойових дій та волонтерів АТО.

– Ми співпрацюємо з військово-цивільними адміністраціями Донецької та Луганської областей. За словами Олега Білика, усіма питаннями буде займатися підрозділ цивільно-військового співробітництва, який створили за прикладом НАТОвських підрозділів. Він якраз відповідає за гуманітарне та медичне забезпечення у "сірій зоні".

– З'ясувалось, що на лінії розмежування жодного разу не було лялькової вистави. Уявляєте? Тамтешні трирічні діти не бачили лялькових вистав, – продовжує волонтер. – Ми якраз заповнимо цю прогалину. Хай малеча потішиться. Артисти кажуть, що на лялькові вистави можуть приходити дітки будь-якого віку, від трьох і аж до 14 років. 

vlasno.info

Інші новини