Вінницькі ляльки поїдуть в «сіру зону»
Четвер, 26 липня 2018, 13:32

У серпні Вінницький обласний театр ляльок на 10 днів поїде у "сіру зону".

Саме вздовж лінії розмежування артисти лялькового театру виступатимуть з казковими виставами. Про це Vlasno.info повідомив волонтер, який організовує цю поїздку, Олег Білик.

– Запланували поїздку з 13 до 23 серпня. Сподіваюсь, нам маршрут узгодять, і все складеться якнайкраще, – розповідає Олег Білик, який є головою Вінницької філії громадської організації Асоціації учасників бойових дій та волонтерів АТО.

– Ми співпрацюємо з військово-цивільними адміністраціями Донецької та Луганської областей. За словами Олега Білика, усіма питаннями буде займатися підрозділ цивільно-військового співробітництва, який створили за прикладом НАТОвських підрозділів. Він якраз відповідає за гуманітарне та медичне забезпечення у "сірій зоні".

– З'ясувалось, що на лінії розмежування жодного разу не було лялькової вистави. Уявляєте? Тамтешні трирічні діти не бачили лялькових вистав, – продовжує волонтер. – Ми якраз заповнимо цю прогалину. Хай малеча потішиться. Артисти кажуть, що на лялькові вистави можуть приходити дітки будь-якого віку, від трьох і аж до 14 років. 

vlasno.info

Інші новини
Вівторок, 21 травня, 01:48
Демчак: «Питання виборів – не тема для жартів. Не кожен може професійно керувати країною»
Народний депутат від 18 округу, член фракції «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак, в рамках роботи на окрузі, відвідав Оратівський, Немирівський, Погребищенський, Липовецький та Іллінецький райони. Під час зустрічей із громадами говорили про результати 2018 року та плани на поточний. Парламентар зазначив, що попередній рік дозволив реалізувати 113 успішні проекти по 18 округу Вінницької області.
11.03.2019 11:47
Свято Морозива від “Рудь”

Компанія «Рудь» (АТ «Житомирський маслозавод») запрошує вас 26 травня на святкування

20.05.2019 11:31
У вінницьких Прозорих офісах можна змінити ім’я. Які ще послуги розширили?
У Вінниці з травня у міських Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) розширюється перелік адміністративних послуг. У мерії розповіли, що вінничани зможуть тут змінити ім’я, зареєструвати шлюб та оформити водійські права.
03.05.2019 15:29