У службі зайнятості повідомили, які професії слід опанувати, щоб найшвидше знайти роботу на Вінниччині
Понеділок, 30 липня 2018, 13:37

Відомо про те, що у нашій області бракує професійних водіїв. Утім, найбільше у нашому аграрному краї бракує представників іншої професії. Саме тим, хто її опанував – найпростіше працевлаштуватися. Йдеться не про зварювальників чи верстатників, хоча їх також шукають роботодавці. Як виявляється, найбільший попит на ринку праці наразі – на трактористів. Безробітним жителям міст, які опанують цю професію, певно, доведеться переїхати у сільську місцевість. Але, якщо немає за що годувати родину, то чому б і ні…

«Якщо проаналізувати базу вакансій обласної служби зайнятості, то можна побачити, що серед затребуваних професій, які потрібні роботодавцям, найбільше трактористів-машиністів. За 6 місяців поточного року таких вакансій нараховувалось 2,8 тис. Служба зайнятості вживала заходів, щоб вирівняти ситуацію та задовольнити потребу роботодавців шляхом підготовки необхідних фахівців», - повідомила директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська.

Фахівці обласної служби зайнятості склали рейтинг професій, якій користуються найбільшим попитом на ринку праці Вінниччини. У першу трійку увійшли трактористи, підсобні робітники та водії.

 

naparise.com

Інші новини
Вівторок, 21 травня, 02:15
Демчак: «Питання виборів – не тема для жартів. Не кожен може професійно керувати країною»
Народний депутат від 18 округу, член фракції «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак, в рамках роботи на окрузі, відвідав Оратівський, Немирівський, Погребищенський, Липовецький та Іллінецький райони. Під час зустрічей із громадами говорили про результати 2018 року та плани на поточний. Парламентар зазначив, що попередній рік дозволив реалізувати 113 успішні проекти по 18 округу Вінницької області.
11.03.2019 11:47
Свято Морозива від “Рудь”

Компанія «Рудь» (АТ «Житомирський маслозавод») запрошує вас 26 травня на святкування

20.05.2019 11:31
У вінницьких Прозорих офісах можна змінити ім’я. Які ще послуги розширили?
У Вінниці з травня у міських Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) розширюється перелік адміністративних послуг. У мерії розповіли, що вінничани зможуть тут змінити ім’я, зареєструвати шлюб та оформити водійські права.
03.05.2019 15:29