У Вінниці через ремонти перекриють рух на чотирьох ділянках. Перелік адрес
Понеділок, 13 серпня 2018, 11:29

Триває ремонт Київського мосту. Також вінницькі комунальники ремонтують та будують мережі. Через це тимчасово перекриють рух на деяких ділянках. Перелік адрес та дату закриття, читайте далі. У Вінниці через ремонти перекриють рух на чотирьох ділянках. 

Вчора о 19:10 З понеділка, 13 серпня 2018 року, по середу,15 серпня, буде перекрито рух транспорту навпроти будинку 15 по вулиці Гоголя. Там ремонтуватимуть тепломережу. З вівторка, 14 серпня, по 28 серпня буде обмежено рух транспорту по вулиці Д. Нечая, від будинку №166 до будинку № 180. Там виконуються роботи по будівництву мережі водовідведення.

Із середи, 15 серпня, по 24 серпня повністю закриють рух по Київському мосту на вулиці Чорновола. З четверга, 16 серпня по 1 вересня частково буде обмежений рух приватного транспорту по вулиці Хлібній.

А саме на відрізку від вулиці Гоголя до будинку №20 по вулиці Хлібна. Рух транспорту буде обмежений в зв’язку з проведенням робіт по реконструкції тепломереж по вулицях Гоголя та Хлібній. Нагадаємо, на місяць перекриють рух на ділянці по вулиці Замостянській. Як об’їхати, читайте ТУТ.

 

vn.20minut.ua

Інші новини