Вінничани пропонують через веб-камери постійно наглядати за дітьми у дитсадках
Середа, 15 серпня 2018, 11:36

За три дні петиція вінничанки Людмили Деркач про встановлення веб-камер у групах зібрала понад сотню електронних підписів, тобто третину від необхідних 350-и. Зважаючи на темпи, звернення жінки має великий шанс «потрапити» у число тих, на які відповідають у мерії.

У петиції до міської ради вінничанка пояснює, що у разі появи таких камер батьки зможуть у будь-який час бачити, чим займаються їх діти. Це стане своєрідним контролем за вихованцями, вихователями та ситуацією у групі та зменшить кількість скарг.

Втім, купівля, встановлення та обслуговування камер потребує значних бюджетних інвестицій. Інша справа, якщо батьки погодяться оплатити власний дистанційний контроль з сімейного бюджету.

naparise.com

Інші новини
П'ятниця, 22 березня, 14:43
Демчак: «Питання виборів – не тема для жартів. Не кожен може професійно керувати країною»
Народний депутат від 18 округу, член фракції «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак, в рамках роботи на окрузі, відвідав Оратівський, Немирівський, Погребищенський, Липовецький та Іллінецький райони. Під час зустрічей із громадами говорили про результати 2018 року та плани на поточний. Парламентар зазначив, що попередній рік дозволив реалізувати 113 успішні проекти по 18 округу Вінницької області.
11.03.2019 11:47