Неподалік Вінниці вирощують яблука, що “усміхаються”
Понеділок, 27 серпня 2018, 12:37

На Мізяківських хуторах поблизу Вінниці вирощують яблука зі смайликами. Усміхнені плоди коштують недешево, але вінничани їх швидко розкуповують.

Яблука зі смайликами – експеримент місцевого господарства. Як повідомили у сюжеті новин “Сьогодні”, на ще зелені яблука агрономи наклеюють спеціальні наліпки у вигляді смайликів. Коли фрукти достигають, наліпки знімають і на яблуках залишається природна “усмішка”.

Цю технологію, до речі, запозичили у Японців.

– Наліпка має властивість розширюватися. Тобто, якщо яблуко ще росте, наліпочка розтягується і не завдає ніякої шкоди яблуку, – пояснив агроном Руслан Заїка.

У сюжеті також повідомляється, що робітники господарства наклеюють сотні смайликів щодня, а готові “усміхнені яблука” везуть продавати до Вінниці. Коштують вони не дешево – 6 гривень за штуку.

Продавці кажуть, що вінничани на незвичні плоди реагують позитивно та переважно купують їх дітям. Наступного року фермери планують вирощувати зі смайликами ще й груші та сливи.

vezha.vn.ua

Інші новини
Понеділок, 17 червня, 14:10
Демчак: «Питання виборів – не тема для жартів. Не кожен може професійно керувати країною»
Народний депутат від 18 округу, член фракції «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак, в рамках роботи на окрузі, відвідав Оратівський, Немирівський, Погребищенський, Липовецький та Іллінецький райони. Під час зустрічей із громадами говорили про результати 2018 року та плани на поточний. Парламентар зазначив, що попередній рік дозволив реалізувати 113 успішні проекти по 18 округу Вінницької області.
11.03.2019 11:47
Свято Морозива від “Рудь”

Компанія «Рудь» (АТ «Житомирський маслозавод») запрошує вас 26 травня на святкування

20.05.2019 11:31
У вінницьких Прозорих офісах можна змінити ім’я. Які ще послуги розширили?
У Вінниці з травня у міських Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) розширюється перелік адміністративних послуг. У мерії розповіли, що вінничани зможуть тут змінити ім’я, зареєструвати шлюб та оформити водійські права.
03.05.2019 15:29