"Вінницька транспортна компанія" перемогла у Всеукраїнському конкурсі на краще підприємство міського електротранспорту
П'ятниця, 31 серпня 2018, 15:35

КП «Вінницька транспортна компанія» стала переможцем Всеукраїнського конкурсу на краще підприємство міського електротранспорту у ІІ кварталі 2018 року. Його проводили корпорація підприємств міського електротранспорту України «Укрелектротранс» та ЦК Профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України. 

Про це йдеться на офіційному сайті «Укрелектротранс».

Перемогу серед підприємств першої групи ВТК ділить із КП «Одесміськелектротранс». Всього в конкурсі взяли участь 19 експлуатаційних підприємств.

vinbazar.com

Інші новини
Неділя, 19 травня, 10:17
Демчак: «Питання виборів – не тема для жартів. Не кожен може професійно керувати країною»
Народний депутат від 18 округу, член фракції «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак, в рамках роботи на окрузі, відвідав Оратівський, Немирівський, Погребищенський, Липовецький та Іллінецький райони. Під час зустрічей із громадами говорили про результати 2018 року та плани на поточний. Парламентар зазначив, що попередній рік дозволив реалізувати 113 успішні проекти по 18 округу Вінницької області.
11.03.2019 11:47
У вінницьких Прозорих офісах можна змінити ім’я. Які ще послуги розширили?
У Вінниці з травня у міських Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) розширюється перелік адміністративних послуг. У мерії розповіли, що вінничани зможуть тут змінити ім’я, зареєструвати шлюб та оформити водійські права.
03.05.2019 15:29
На Вінниччині Прем’єр-міністру прозвітували про ремонт автодороги М-12
Сьогодні, 23 квітня, на Вінниччину завітав Володимир Гройсман. Прем’єр-міністр України приїхав, щоб ознайомитися зі станом ремонтно-будівельних робіт на автодорогах загального користування. Зокрема він проінспектував ремонт покриття траси М-12 в Немирівському районі.
23.04.2019 17:13