У Вінницькій області створять інклюзивний проект «Країна рівних можливостей»
Вівторок, 04 вересня 2018, 09:07

Протягом 16-18 липня, на базі реабілітаційного центру «Гармонія» проходить навчальний семінар «Інклюзивні рішення в дії», організований Вінницькою громадською організацією молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія» в рамках реалізації проекту «Країна рівних можливостей».

Проект реалізовується за сприяння Уповноваженої Уряду з питань прав людей з інвалідністю Раїси Панасюк та фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

«Країна рівних можливостей» має на меті налагодження спільного діалогу між владою, бізнесом та громадськістю щодо включення людей з інвалідністю до соціально-економічних та культурних процесів громади та спільного створення доступного середовища з урахуванням специфіки різних форм інвалідності. В рамках проекту буде проведено моніторинг та створено основу для набуття знань, умінь та навичок щодо розбудови інклюзивного середовища на Вінниччині, а також поглиблення процесу співпраці влади та громади.

«Держава намагається створювати рівні можливості для всіх, без виключення, своїх громадян щодо самореалізації, особливо це стосується людей з інвалідністю та розбудови інклюзивного середовища в Україні», – зазначила Раїса Панасюк.

За словами директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлани Василюк, Департамент вже багато років є організатором конкурсу проектів інститутів громадянського суспільства, виконання яких співфінансується коштом обласного бюджету. Щороку до числа переможців конкурсу входять ті чи інші громадські організації, що переймаються проблемами людей з інвалідністю.

Інклюзивний проект «Країна рівних можливостей» буде тривати протягом 6 місяців. Організатори переконані, що цього часу буде достатньо, щоб створити певну основу для набуття знань та навичок щодо створення доступного середовища та залучати до громадської діяльності широкі категорії населення.

 

news.vn.ua

Інші новини