У Вінниці для готельєрів та рестораторів влаштують бізнес-інтенсив
Середа, 05 вересня 2018, 09:08

У Вінниці для початківців та професіоналів сфери HoReCa (або ж готельно-ресторанної справи) влаштують бізнес-інтенсив, на якому можна буде дізнатися більше про сучасні тенденції та успішні бізнес-кейси розвитку цієї галузі.

Як зазначають організатори, головна мета такого заходу – ознайомити його учасників із практичними порадами для покращення якості ведення бізнесу, збільшення прибутку та впізнаваності готелю, ресторану або кав’ярні.

Бізнес-інтенсив організовується Центром підтримки бізнесу Вінниці, заснованим на базі Вінницького клубу ділових людей за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи Європейського Союзу EU4Business.

“Наш бізнес-інтенсив для початківців та професіоналів сфери HoReCa, які зацікавлені отримати реальні інструменти для розвитку та перезавантаження бізнесу. Ви зможете ознайомитися з основними тенденціями та успішними бізнес-кейсами, а також вибудувати стратегію розвитку Вашого бізнесу” – зазначають організатори.

Бізнес-інтенсивом передбачено залучення фахівців з різних куточків країни (зокрема рестораторів та готельєрів), які ділитимуться із відвідувачами заходу власним досвідом розвитку закладів, відомих на всю Україну. Також на захід завітають перший заступник голови Вінницької ОДА Андрій Гижко та заступник міського голови Вінниці Владислав Скальський.

Одним зі спікерів бізнес-інтенсиву буде вінничанка Олена Павлова – дослідниця подільської кухні, етнограф, історик, гастрогід, засновниця проектів «Подільська кухня», «Клуб Подільської кухні», «Гастрогід Вінниччина», кураторка проекту «13 Шефів» у Вінницькій та Хмельницькій областях.

Організатори обіцяють, що експерти допоможуть зрозуміти, як вивести сервіс на якісно новий рівень, зібрати команду професіоналів, створити атмосферу у своєму закладі, до якої гості захочуть повертатися знову.

Бізнес-інтенсив відбудеться 14 вересня у Галереї ХХІ (вулиця Архітектора Артинова, 12-а), а 15 вересня влаштовуватимуться візити до вінницьких закладів сфери HoReCa. З усіма подробицями заходу та його програмою зокрема можна ознайомитись на сайті Вінницького клубу ділових людей.

Зазначено також, що потрапити на захід без реєстрації неможливо, відтак потрібно до 6 вересня зареєструватися за цим посиланням. Вартість участі для 150 відібраних підприємців повністю бере на себе ЄБРР (Європейський Банк Реконструкції та Розвитку).

“HoReCa, HORECA, horeca (абр. від англ. Hotel/Restaurant/Café) — термін, що позначає сферу індустрії гостинності (громадського харчування та готельного господарства). Назва «HoReCa» походить від перших двох літер в словах Hotel, Restaurant, Cafe / Catering (готель — ресторан — кафе / кейтеринг)” – Вікіпедія.

 

vezha.vn.ua

Інші новини
Середа, 08 квітня, 02:05
Хто із Вінницьких депутатів голосував за підвищення вартості газу?
За новими правилами за кожен день прострочення платежу ви повинні заплатити ще й компенсацію, рівну розміру самої плати – тобто фактично за період, на який прострочений платіж, споживач повинен сплатити подвійний тариф за розподіл.
03.02.2020 16:01
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Опитування проводилося Центром соціально-політичних досліджень «SOCIS» протягом 1-6 червня 2019 року.
11.07.2019 10:53
"Місто професій" у Вінниці

 

13 липня, в рамках проекту "Місто професій" вінницькі дітлахи змогли відчути себе дорослими, ставши на один день лікарем, поліцейським, зв’язківцем, історичним реконструктором чи навіть енергетиком.

15.07.2019 10:51