Як у школах Вінниччини показали небезпеку дитячих самогубств
Вівторок, 11 вересня 2018, 11:03

Поліцейські ювенальної превенції поліції Вінниччини нагадують, що не варто ігнорувати навіть непрямі натяки про смерть чи самогубство.

Учора, 10 вересня, у Всесвітній день запобігання самогубствам, поліцейські ювенальної превенції поліції Вінниччини долучились до всеукраїнського флешмобу "Витрати хвилину - врятуй дитину", щоб привернути увагу громади до даної проблеми, передає Depo.Вінниця.

В усіх навчальних закладах Вінницької області о 12:00 всі діти підійшли до зачинених вікон у школах. У такий спосіб вони підкреслили, що злочин проти свого життя – то найстрашніший вчинок.

Поліцейські ювенальної превенції поліції Вінниччини нагадують, що не варто ігнорувати навіть непрямі натяки про смерть чи самогубство.

Depo.Вінниця
Інші новини
Середа, 20 березня, 11:39
Демчак: «Питання виборів – не тема для жартів. Не кожен може професійно керувати країною»
Народний депутат від 18 округу, член фракції «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак, в рамках роботи на окрузі, відвідав Оратівський, Немирівський, Погребищенський, Липовецький та Іллінецький райони. Під час зустрічей із громадами говорили про результати 2018 року та плани на поточний. Парламентар зазначив, що попередній рік дозволив реалізувати 113 успішні проекти по 18 округу Вінницької області.
11.03.2019 11:47