Вінничани заробляють на каштанах. В парках збирають плоди і возять їх в сусідню область
Середа, 26 вересня 2018, 09:32

В осінній період вінничани можуть підзаробити на звичайних плодах кінського каштану, якими нині вкрита земля у міських парках. За кілограм цих плодів платять по 6 гривень.

Пункти прийому каштанів знаходяться не у кожному місці. Найчастіше у великих. До прикладу у Києві їх 47. Їх відкрили на основі пунктів прийому вторинної сировини. За кілограм дають 2 гривні. Загалом їх здають пенсіонери, які вирішили підзаробити до пенсії.

«Я за кілограм віддаю по 6 гривень. Це, якщо приносять оптом. А так, здебільшого, по 5 гривень 50 копійок», - розповідає Вiнниця.info підприємець Юрій з Хмельницького.

Чоловік зауважує, каштани до нього привозять і з Вінниці, адже у місті не розвинутий цей бізнес.

«Головне, щоб плоди були без шкаралупи. Цілі та непошкоджені. Уже розфасовані по сіткам, у яких продають овочі. Туди вміщається близько 30 кілограм. Так люди, які привозять, придумали дуже вдалий бізнес. Їдуть своїм ходом до Хмельницького на базар. Багажник заповнюють каштанами. Здають мені, відбивають хоч якісь гроші на бензин. Скільки зароблять, тут вже залежить від місткості їх транспортного засобу та того, скільки зібрали. Та навіть, якщо буде один мішок на 30 кіло, виходить 180 гривень», - зауважує Юрій.

З кінського каштану фармацевти готують мазі, гелі, краплі для лікування судинних захворювань.  Екстракт застосовують при пошкодженнях стінок вен, варикозному розширенні вен, геморої, виразках гомілки, запаленнях вен, тромбоз центральних вен сітківки очей, різних порушеннях артеріального периферичного кровообігу, склеротичних змінах судин ніг, суглобного ревматизму, а також при як кровоспинний засіб.

www.vinnitsa.info

Інші новини
Середа, 08 квітня, 01:38
Хто із Вінницьких депутатів голосував за підвищення вартості газу?
За новими правилами за кожен день прострочення платежу ви повинні заплатити ще й компенсацію, рівну розміру самої плати – тобто фактично за період, на який прострочений платіж, споживач повинен сплатити подвійний тариф за розподіл.
03.02.2020 16:01
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Опитування проводилося Центром соціально-політичних досліджень «SOCIS» протягом 1-6 червня 2019 року.
11.07.2019 10:53
"Місто професій" у Вінниці

 

13 липня, в рамках проекту "Місто професій" вінницькі дітлахи змогли відчути себе дорослими, ставши на один день лікарем, поліцейським, зв’язківцем, історичним реконструктором чи навіть енергетиком.

15.07.2019 10:51