Вінничани заробляють на каштанах. В парках збирають плоди і возять їх в сусідню область
Середа, 26 вересня 2018, 09:32

В осінній період вінничани можуть підзаробити на звичайних плодах кінського каштану, якими нині вкрита земля у міських парках. За кілограм цих плодів платять по 6 гривень.

Пункти прийому каштанів знаходяться не у кожному місці. Найчастіше у великих. До прикладу у Києві їх 47. Їх відкрили на основі пунктів прийому вторинної сировини. За кілограм дають 2 гривні. Загалом їх здають пенсіонери, які вирішили підзаробити до пенсії.

«Я за кілограм віддаю по 6 гривень. Це, якщо приносять оптом. А так, здебільшого, по 5 гривень 50 копійок», - розповідає Вiнниця.info підприємець Юрій з Хмельницького.

Чоловік зауважує, каштани до нього привозять і з Вінниці, адже у місті не розвинутий цей бізнес.

«Головне, щоб плоди були без шкаралупи. Цілі та непошкоджені. Уже розфасовані по сіткам, у яких продають овочі. Туди вміщається близько 30 кілограм. Так люди, які привозять, придумали дуже вдалий бізнес. Їдуть своїм ходом до Хмельницького на базар. Багажник заповнюють каштанами. Здають мені, відбивають хоч якісь гроші на бензин. Скільки зароблять, тут вже залежить від місткості їх транспортного засобу та того, скільки зібрали. Та навіть, якщо буде один мішок на 30 кіло, виходить 180 гривень», - зауважує Юрій.

З кінського каштану фармацевти готують мазі, гелі, краплі для лікування судинних захворювань.  Екстракт застосовують при пошкодженнях стінок вен, варикозному розширенні вен, геморої, виразках гомілки, запаленнях вен, тромбоз центральних вен сітківки очей, різних порушеннях артеріального периферичного кровообігу, склеротичних змінах судин ніг, суглобного ревматизму, а також при як кровоспинний засіб.

www.vinnitsa.info

Інші новини
Понеділок, 17 червня, 14:00
Демчак: «Питання виборів – не тема для жартів. Не кожен може професійно керувати країною»
Народний депутат від 18 округу, член фракції «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак, в рамках роботи на окрузі, відвідав Оратівський, Немирівський, Погребищенський, Липовецький та Іллінецький райони. Під час зустрічей із громадами говорили про результати 2018 року та плани на поточний. Парламентар зазначив, що попередній рік дозволив реалізувати 113 успішні проекти по 18 округу Вінницької області.
11.03.2019 11:47
Свято Морозива від “Рудь”

Компанія «Рудь» (АТ «Житомирський маслозавод») запрошує вас 26 травня на святкування

20.05.2019 11:31
У вінницьких Прозорих офісах можна змінити ім’я. Які ще послуги розширили?
У Вінниці з травня у міських Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) розширюється перелік адміністративних послуг. У мерії розповіли, що вінничани зможуть тут змінити ім’я, зареєструвати шлюб та оформити водійські права.
03.05.2019 15:29