Вінничани заробляють на каштанах. В парках збирають плоди і возять їх в сусідню область
Середа, 26 вересня 2018, 09:32

В осінній період вінничани можуть підзаробити на звичайних плодах кінського каштану, якими нині вкрита земля у міських парках. За кілограм цих плодів платять по 6 гривень.

Пункти прийому каштанів знаходяться не у кожному місці. Найчастіше у великих. До прикладу у Києві їх 47. Їх відкрили на основі пунктів прийому вторинної сировини. За кілограм дають 2 гривні. Загалом їх здають пенсіонери, які вирішили підзаробити до пенсії.

«Я за кілограм віддаю по 6 гривень. Це, якщо приносять оптом. А так, здебільшого, по 5 гривень 50 копійок», - розповідає Вiнниця.info підприємець Юрій з Хмельницького.

Чоловік зауважує, каштани до нього привозять і з Вінниці, адже у місті не розвинутий цей бізнес.

«Головне, щоб плоди були без шкаралупи. Цілі та непошкоджені. Уже розфасовані по сіткам, у яких продають овочі. Туди вміщається близько 30 кілограм. Так люди, які привозять, придумали дуже вдалий бізнес. Їдуть своїм ходом до Хмельницького на базар. Багажник заповнюють каштанами. Здають мені, відбивають хоч якісь гроші на бензин. Скільки зароблять, тут вже залежить від місткості їх транспортного засобу та того, скільки зібрали. Та навіть, якщо буде один мішок на 30 кіло, виходить 180 гривень», - зауважує Юрій.

З кінського каштану фармацевти готують мазі, гелі, краплі для лікування судинних захворювань.  Екстракт застосовують при пошкодженнях стінок вен, варикозному розширенні вен, геморої, виразках гомілки, запаленнях вен, тромбоз центральних вен сітківки очей, різних порушеннях артеріального периферичного кровообігу, склеротичних змінах судин ніг, суглобного ревматизму, а також при як кровоспинний засіб.

www.vinnitsa.info

Інші новини
П'ятниця, 19 квітня, 03:40
«Щоб простий вчитель жив як президент» або, як бідують вінницькі вчителі та лікарі
За кожної, без виключення, влади ми чуємо про необхідність реформування української медицини та освіти. В першу чергу в частині підвищення зарплати вчителям та лікарям. З цим важко не погодитись.
 
Який стан справ у цій сфері зараз, при чинному президенті та уряді? Для того, щоб оцінка була максимально об’єктивна та неупереджена, пропонуємо звернутись до найзапеклих політичних опонентів чинного Президента і його суперника в другому турі президентських виборів Володимира Зеленського та його команди. Хто ж краще політичних опонентів покритикує та знайде найбільше недоліків в існуючій системі охорони здоров’я та освіти, ніж суперник?
15.04.2019 10:23
Победа Зеленского на Винниччине – это реванш Калетника
Долгое время, несмотря на старт предвыборной кампании, молодая команда Владимира Зеленского не торопилась с объявлением фамилии руководителя штаба Винницкой области. По замыслу технологов кандидата-артиста это был человек, ранее не была в политике. Собственно, это заявлял и сам Зеленский во времена, когда еще не прятался от журналистов: «Я верю, что изменить страну можно только вместе с тобой. Не стой в стороне, присоединяйся к моей команды. Неважна твоя пол, религия, образование, язык на котором ты говоришь. Важно – ты никогда не был в политике. И пока это – самое главное».
11.04.2019 09:21
В Чистий четвер у центрі Вінниці встановлять гігантські писанки

25 квітня перед Вінницькою міської радою відбудеться етно-фестиваль «Великоднє диво». Традиційно, в рамках заходу на Майдані Незалежності встановлять гігантські писанки, які розмальовували всім містом. Щороку композицію доповнюють новим екземпляром.

18.04.2019 10:53
Відкриття фонтану «ROSHEN» 2019
20 квітня у Вінниці відбудеться традиційне відкриття світломузичного фонтану «ROSHEN». Концертна програма цього року буде під гаслом «Ми – Україна», яка розпочнеться о 19:00 годині.
15.04.2019 10:38