Вінничан запрошують подарувати військовим "Смак домашнього тепла"
Четвер, 18 жовтня 2018, 08:24

У Вінниці відбудеться благодійний фестиваль, метою якого є збір домашньої консервації військовим ООС. Про це повідомляє сайт МПМ "Зоря".

"19 жовтня відбудеться фестиваль консервацій "Смак домашнього тепла", метою якого є збір домашніх заготовок для передачі їх воїнам, які досі захищають нас на Сході країни.

Працівники, творчі колективи та профспілкова організація Міського Палацу мистецтв долучилися до цього проекту.
А також Народний аматорський хор ветеранів війни та праці «Добродар» передав з найкращими побажаннями музичне вітання нашим захисникам", - йдеться в повідомленні.

Інші новини
Неділя, 19 травня, 10:01
Демчак: «Питання виборів – не тема для жартів. Не кожен може професійно керувати країною»
Народний депутат від 18 округу, член фракції «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак, в рамках роботи на окрузі, відвідав Оратівський, Немирівський, Погребищенський, Липовецький та Іллінецький райони. Під час зустрічей із громадами говорили про результати 2018 року та плани на поточний. Парламентар зазначив, що попередній рік дозволив реалізувати 113 успішні проекти по 18 округу Вінницької області.
11.03.2019 11:47
У вінницьких Прозорих офісах можна змінити ім’я. Які ще послуги розширили?
У Вінниці з травня у міських Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) розширюється перелік адміністративних послуг. У мерії розповіли, що вінничани зможуть тут змінити ім’я, зареєструвати шлюб та оформити водійські права.
03.05.2019 15:29
На Вінниччині Прем’єр-міністру прозвітували про ремонт автодороги М-12
Сьогодні, 23 квітня, на Вінниччину завітав Володимир Гройсман. Прем’єр-міністр України приїхав, щоб ознайомитися зі станом ремонтно-будівельних робіт на автодорогах загального користування. Зокрема він проінспектував ремонт покриття траси М-12 в Немирівському районі.
23.04.2019 17:13