У Вінниці закликають паркуватися правильно
Вівторок, 30 жовтня 2018, 09:40

Правила дорожнього руху обов’язкові до виконання для водіїв автотранспортних засобів не тільки на дорозі, але і у дворах житлових зон з багатоповерховими будинками.

Згідно п. 26. 2 (б) ПДР України у житлових зонах забороняється стоянка транспортних засобів поза спеціально відведеними місцями, яка затрудняє рух пішоходів і проїзд оперативних чи спеціальних транспортних засобів.

Транспортні засоби, що належать юридичним чи фізичним особам, які працюють або знаходяться в таких зонах, повинні розташовуватися на стоянці лише у призначених для цього місцях. Якщо ж таких місць у дворі немає, то автомобілі потрібно ставити таким чином, аби вони не ускладнювали рух пішоходів і проїзд транспортних засобів оперативних або спеціальних служб – як між будинковими проїздами, так і під’їзд до входу в будинок.

Також зауважуємо, що згідно п.п. 15.9 (ж) ПДР заборонено зупинку транспортних засобів у міждворових проїздах, ширина яких не дозволяє здійснити зустрічний роз’їзд.

Окрім того, при порушенні правил стоянки ваш транспортний засіб можуть евакуювати у випадку, якщо розміщення автомобіля створює перешкоди іншим учасникам дорожнього руху або загрозу безпеці руху.

Інші новини
Неділя, 19 травня, 09:40
Демчак: «Питання виборів – не тема для жартів. Не кожен може професійно керувати країною»
Народний депутат від 18 округу, член фракції «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак, в рамках роботи на окрузі, відвідав Оратівський, Немирівський, Погребищенський, Липовецький та Іллінецький райони. Під час зустрічей із громадами говорили про результати 2018 року та плани на поточний. Парламентар зазначив, що попередній рік дозволив реалізувати 113 успішні проекти по 18 округу Вінницької області.
11.03.2019 11:47
У вінницьких Прозорих офісах можна змінити ім’я. Які ще послуги розширили?
У Вінниці з травня у міських Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) розширюється перелік адміністративних послуг. У мерії розповіли, що вінничани зможуть тут змінити ім’я, зареєструвати шлюб та оформити водійські права.
03.05.2019 15:29
На Вінниччині Прем’єр-міністру прозвітували про ремонт автодороги М-12
Сьогодні, 23 квітня, на Вінниччину завітав Володимир Гройсман. Прем’єр-міністр України приїхав, щоб ознайомитися зі станом ремонтно-будівельних робіт на автодорогах загального користування. Зокрема він проінспектував ремонт покриття траси М-12 в Немирівському районі.
23.04.2019 17:13