У Вінниці закликають паркуватися правильно
Вівторок, 30 жовтня 2018, 09:40

Правила дорожнього руху обов’язкові до виконання для водіїв автотранспортних засобів не тільки на дорозі, але і у дворах житлових зон з багатоповерховими будинками.

Згідно п. 26. 2 (б) ПДР України у житлових зонах забороняється стоянка транспортних засобів поза спеціально відведеними місцями, яка затрудняє рух пішоходів і проїзд оперативних чи спеціальних транспортних засобів.

Транспортні засоби, що належать юридичним чи фізичним особам, які працюють або знаходяться в таких зонах, повинні розташовуватися на стоянці лише у призначених для цього місцях. Якщо ж таких місць у дворі немає, то автомобілі потрібно ставити таким чином, аби вони не ускладнювали рух пішоходів і проїзд транспортних засобів оперативних або спеціальних служб – як між будинковими проїздами, так і під’їзд до входу в будинок.

Також зауважуємо, що згідно п.п. 15.9 (ж) ПДР заборонено зупинку транспортних засобів у міждворових проїздах, ширина яких не дозволяє здійснити зустрічний роз’їзд.

Окрім того, при порушенні правил стоянки ваш транспортний засіб можуть евакуювати у випадку, якщо розміщення автомобіля створює перешкоди іншим учасникам дорожнього руху або загрозу безпеці руху.

Інші новини