McDonald’s судиться з українським виробником попкорну
Вівторок, 11 грудня 2018, 09:08

Американська компанія McDonald’s подала в суд на українську компанію «Асканія-Трейдинг», вимагаючи заборонити випуск продуктів під брендами Mc’Corn і McCorn. У McDonald’s НЕ об’ясняють причини позову, посилаючись на конфіденційність інформації. Однак, експерти припускають, що фастфуд-гіганта стурбувала приставка Mc в назві торгової марки, пише Liga.net.
У «Асканія-Трейдинг» кажуть, що Mc’Corn – їхній власний бренд, і тому є документальне підтвердження. Під ним разом з данською Popz Holding LLC компанія випускає попкорн для приготування в мікрохвильовій печі.
При цьому «Асканія-Трейдінг» вимагає визнати недійсним рішення Апеляційного палати від 26.12.2016 про визнання загальновідомим знака Mc з червня 2009 року (справа № 910/13209/18). На думку компанії, рішення порушує її права і прийнято з неповним вивченням обставин.
Як зазначається, суден тяжби тривають вже третій місяць, але підготовче заседання у справі весь час переносять – процес затягується.
На думку юристів, шанси виграти справу у McDonald’s невеликі. Адвокат, керуючий партнер Suprema Lex Віктор Мороз зазначає, що дійсно, Mc’Corn і MacCorn схожі на найменування McDonald’s. Однак, за такою логікою McDonald’s може намагатися заборонити і MacBook від Apple.
З ним в цілому погоджується і юрист практики інтелектуальної власності ЮФ Evris Сергій Бригинець.
«З одного боку, споживач може подумати, що це продукт McDonald’s, – говорить юрист. – Але з іншого боку, а чи багато ми знаємо напівфабрикатів, які продає McDonald’s, та ще й не в себе в мережі? Я про таких не чув ».

agronews.ua

Інші новини
Понеділок, 30 березня, 13:16
Хто із Вінницьких депутатів голосував за підвищення вартості газу?
За новими правилами за кожен день прострочення платежу ви повинні заплатити ще й компенсацію, рівну розміру самої плати – тобто фактично за період, на який прострочений платіж, споживач повинен сплатити подвійний тариф за розподіл.
03.02.2020 16:01
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Опитування проводилося Центром соціально-політичних досліджень «SOCIS» протягом 1-6 червня 2019 року.
11.07.2019 10:53
"Місто професій" у Вінниці

 

13 липня, в рамках проекту "Місто професій" вінницькі дітлахи змогли відчути себе дорослими, ставши на один день лікарем, поліцейським, зв’язківцем, історичним реконструктором чи навіть енергетиком.

15.07.2019 10:51
Свято Морозива від “Рудь”

Компанія «Рудь» (АТ «Житомирський маслозавод») запрошує вас 26 травня на святкування

20.05.2019 11:31