McDonald’s судиться з українським виробником попкорну
Вівторок, 11 грудня 2018, 09:08

Американська компанія McDonald’s подала в суд на українську компанію «Асканія-Трейдинг», вимагаючи заборонити випуск продуктів під брендами Mc’Corn і McCorn. У McDonald’s НЕ об’ясняють причини позову, посилаючись на конфіденційність інформації. Однак, експерти припускають, що фастфуд-гіганта стурбувала приставка Mc в назві торгової марки, пише Liga.net.
У «Асканія-Трейдинг» кажуть, що Mc’Corn – їхній власний бренд, і тому є документальне підтвердження. Під ним разом з данською Popz Holding LLC компанія випускає попкорн для приготування в мікрохвильовій печі.
При цьому «Асканія-Трейдінг» вимагає визнати недійсним рішення Апеляційного палати від 26.12.2016 про визнання загальновідомим знака Mc з червня 2009 року (справа № 910/13209/18). На думку компанії, рішення порушує її права і прийнято з неповним вивченням обставин.
Як зазначається, суден тяжби тривають вже третій місяць, але підготовче заседання у справі весь час переносять – процес затягується.
На думку юристів, шанси виграти справу у McDonald’s невеликі. Адвокат, керуючий партнер Suprema Lex Віктор Мороз зазначає, що дійсно, Mc’Corn і MacCorn схожі на найменування McDonald’s. Однак, за такою логікою McDonald’s може намагатися заборонити і MacBook від Apple.
З ним в цілому погоджується і юрист практики інтелектуальної власності ЮФ Evris Сергій Бригинець.
«З одного боку, споживач може подумати, що це продукт McDonald’s, – говорить юрист. – Але з іншого боку, а чи багато ми знаємо напівфабрикатів, які продає McDonald’s, та ще й не в себе в мережі? Я про таких не чув ».

agronews.ua

Інші новини