McDonald’s судиться з українським виробником попкорну
Вівторок, 11 грудня 2018, 09:08

Американська компанія McDonald’s подала в суд на українську компанію «Асканія-Трейдинг», вимагаючи заборонити випуск продуктів під брендами Mc’Corn і McCorn. У McDonald’s НЕ об’ясняють причини позову, посилаючись на конфіденційність інформації. Однак, експерти припускають, що фастфуд-гіганта стурбувала приставка Mc в назві торгової марки, пише Liga.net.
У «Асканія-Трейдинг» кажуть, що Mc’Corn – їхній власний бренд, і тому є документальне підтвердження. Під ним разом з данською Popz Holding LLC компанія випускає попкорн для приготування в мікрохвильовій печі.
При цьому «Асканія-Трейдінг» вимагає визнати недійсним рішення Апеляційного палати від 26.12.2016 про визнання загальновідомим знака Mc з червня 2009 року (справа № 910/13209/18). На думку компанії, рішення порушує її права і прийнято з неповним вивченням обставин.
Як зазначається, суден тяжби тривають вже третій місяць, але підготовче заседання у справі весь час переносять – процес затягується.
На думку юристів, шанси виграти справу у McDonald’s невеликі. Адвокат, керуючий партнер Suprema Lex Віктор Мороз зазначає, що дійсно, Mc’Corn і MacCorn схожі на найменування McDonald’s. Однак, за такою логікою McDonald’s може намагатися заборонити і MacBook від Apple.
З ним в цілому погоджується і юрист практики інтелектуальної власності ЮФ Evris Сергій Бригинець.
«З одного боку, споживач може подумати, що це продукт McDonald’s, – говорить юрист. – Але з іншого боку, а чи багато ми знаємо напівфабрикатів, які продає McDonald’s, та ще й не в себе в мережі? Я про таких не чув ».

agronews.ua

Інші новини
Неділя, 19 травня, 09:59
Демчак: «Питання виборів – не тема для жартів. Не кожен може професійно керувати країною»
Народний депутат від 18 округу, член фракції «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак, в рамках роботи на окрузі, відвідав Оратівський, Немирівський, Погребищенський, Липовецький та Іллінецький райони. Під час зустрічей із громадами говорили про результати 2018 року та плани на поточний. Парламентар зазначив, що попередній рік дозволив реалізувати 113 успішні проекти по 18 округу Вінницької області.
11.03.2019 11:47
У вінницьких Прозорих офісах можна змінити ім’я. Які ще послуги розширили?
У Вінниці з травня у міських Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) розширюється перелік адміністративних послуг. У мерії розповіли, що вінничани зможуть тут змінити ім’я, зареєструвати шлюб та оформити водійські права.
03.05.2019 15:29
На Вінниччині Прем’єр-міністру прозвітували про ремонт автодороги М-12
Сьогодні, 23 квітня, на Вінниччину завітав Володимир Гройсман. Прем’єр-міністр України приїхав, щоб ознайомитися зі станом ремонтно-будівельних робіт на автодорогах загального користування. Зокрема він проінспектував ремонт покриття траси М-12 в Немирівському районі.
23.04.2019 17:13