Вінниця переходить на енергофективні світильники
Вівторок, 08 січня 2019, 10:49

Під час реконструкції мережі зовнішнього освітлення у Вінниці встановлюють нові світлодіодні світильники, які економніші в середньому у п’ять разів у порівнянні з лампами розжарювання, а від енергозберігаючих натрієвих – утричі.

Енергоефективні світильники виробляє місцеве підприємство, а встановлюють їх відповідно до заходів плану дій зі сталого енергетичного розвитку Вінниці. Лише протягом минулого року у місті встановили понад одну тисячу світлодіодних світильників. Зробили це на територіях закладів освіти, охорони здоров’я, у мікрорайонах з приватною забудовою, у рамках капітальних ремонтів вулиць тощо.

Наприклад, нове сучасне освітлення з’явилось на вулиці Замостянській (у рамках проекту комплексної реконструкції), на площі Привокзальній, по вулиці Генерала Арабея, де також зробили капітальний ремонт. Облаштовували сучасне освітлення біля встановлених нових ігрових мультикомплексів. Наприклад, на майданчику на розі вулиць Руданського та Гавриша. Замінили ліхтарі й поблизу школи №4, де проводились роботи з благоустрою.

Модернізація освітлення важлива для створення безпечних та комфортних умов для городян і гостей міста. Тож і в цьому році роботи з реконструкції вуличного освітлення у місті продовжаться.

ukurier.gov.ua

Інші новини
Неділя, 19 травня, 09:42
Демчак: «Питання виборів – не тема для жартів. Не кожен може професійно керувати країною»
Народний депутат від 18 округу, член фракції «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак, в рамках роботи на окрузі, відвідав Оратівський, Немирівський, Погребищенський, Липовецький та Іллінецький райони. Під час зустрічей із громадами говорили про результати 2018 року та плани на поточний. Парламентар зазначив, що попередній рік дозволив реалізувати 113 успішні проекти по 18 округу Вінницької області.
11.03.2019 11:47
У вінницьких Прозорих офісах можна змінити ім’я. Які ще послуги розширили?
У Вінниці з травня у міських Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) розширюється перелік адміністративних послуг. У мерії розповіли, що вінничани зможуть тут змінити ім’я, зареєструвати шлюб та оформити водійські права.
03.05.2019 15:29
На Вінниччині Прем’єр-міністру прозвітували про ремонт автодороги М-12
Сьогодні, 23 квітня, на Вінниччину завітав Володимир Гройсман. Прем’єр-міністр України приїхав, щоб ознайомитися зі станом ремонтно-будівельних робіт на автодорогах загального користування. Зокрема він проінспектував ремонт покриття траси М-12 в Немирівському районі.
23.04.2019 17:13