Вінниця переходить на енергофективні світильники
Вівторок, 08 січня 2019, 10:49

Під час реконструкції мережі зовнішнього освітлення у Вінниці встановлюють нові світлодіодні світильники, які економніші в середньому у п’ять разів у порівнянні з лампами розжарювання, а від енергозберігаючих натрієвих – утричі.

Енергоефективні світильники виробляє місцеве підприємство, а встановлюють їх відповідно до заходів плану дій зі сталого енергетичного розвитку Вінниці. Лише протягом минулого року у місті встановили понад одну тисячу світлодіодних світильників. Зробили це на територіях закладів освіти, охорони здоров’я, у мікрорайонах з приватною забудовою, у рамках капітальних ремонтів вулиць тощо.

Наприклад, нове сучасне освітлення з’явилось на вулиці Замостянській (у рамках проекту комплексної реконструкції), на площі Привокзальній, по вулиці Генерала Арабея, де також зробили капітальний ремонт. Облаштовували сучасне освітлення біля встановлених нових ігрових мультикомплексів. Наприклад, на майданчику на розі вулиць Руданського та Гавриша. Замінили ліхтарі й поблизу школи №4, де проводились роботи з благоустрою.

Модернізація освітлення важлива для створення безпечних та комфортних умов для городян і гостей міста. Тож і в цьому році роботи з реконструкції вуличного освітлення у місті продовжаться.

ukurier.gov.ua

Інші новини
Понеділок, 30 березня, 12:38
Хто із Вінницьких депутатів голосував за підвищення вартості газу?
За новими правилами за кожен день прострочення платежу ви повинні заплатити ще й компенсацію, рівну розміру самої плати – тобто фактично за період, на який прострочений платіж, споживач повинен сплатити подвійний тариф за розподіл.
03.02.2020 16:01
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Опитування проводилося Центром соціально-політичних досліджень «SOCIS» протягом 1-6 червня 2019 року.
11.07.2019 10:53
"Місто професій" у Вінниці

 

13 липня, в рамках проекту "Місто професій" вінницькі дітлахи змогли відчути себе дорослими, ставши на один день лікарем, поліцейським, зв’язківцем, історичним реконструктором чи навіть енергетиком.

15.07.2019 10:51
Свято Морозива від “Рудь”

Компанія «Рудь» (АТ «Житомирський маслозавод») запрошує вас 26 травня на святкування

20.05.2019 11:31