Українцям відкрили доступ до реєстру корупціонерів
Четвер, 07 лютого 2019, 10:43

У середу, 6 лютого, Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) створило та відкрило Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.

Про це повідомили у прес-службі НАЗК.

За даними НАЗК, реєстр містить інформацію про осіб, яких притягнуто до кримінальної, адміністративної, дисциплінарної або цивільно-правової відповідальності за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, а також містить інформацію про юридичних осіб, до яких застосовані заходи кримінально-правового характеру в зв’язку з вчиненням корупційного правопорушення.

Відтепер зареєстрований користувач може отримати довідку про себе на основі персональних даних, зазначених у його кваліфікованому електронному підписі.
До речі, реєстр безкоштовний і доступний цілодобово.

У реєстрі корупціонерів також передбачена функція самостійного безкоштовного отримання довідки юрособами – учасниками публічних закупівель.

Довідка по юрособам формується на основі даних, зазначених в електронному цифровому підписі юридичної особи, шляхом пошуку у реєстрі по імені юридичної особи, по коду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань,та по  ідентифікаційному коду юридичної особи іншої країни (для нерезидентів).

Нагадаємо, національні банки України отримали доступ до Єдиного реєстру боржників. Тепер банки зможуть бачити всю інформацію, яка буде стосуватися фінансових операцій їх клієнта. Варто зазначити, що до реєстру потрапляють тільки ті особи, які заборгували понад 372 000 гривен.

today.ua

Інші новини
П'ятниця, 19 квітня, 04:13
«Щоб простий вчитель жив як президент» або, як бідують вінницькі вчителі та лікарі
За кожної, без виключення, влади ми чуємо про необхідність реформування української медицини та освіти. В першу чергу в частині підвищення зарплати вчителям та лікарям. З цим важко не погодитись.
 
Який стан справ у цій сфері зараз, при чинному президенті та уряді? Для того, щоб оцінка була максимально об’єктивна та неупереджена, пропонуємо звернутись до найзапеклих політичних опонентів чинного Президента і його суперника в другому турі президентських виборів Володимира Зеленського та його команди. Хто ж краще політичних опонентів покритикує та знайде найбільше недоліків в існуючій системі охорони здоров’я та освіти, ніж суперник?
15.04.2019 10:23
Победа Зеленского на Винниччине – это реванш Калетника
Долгое время, несмотря на старт предвыборной кампании, молодая команда Владимира Зеленского не торопилась с объявлением фамилии руководителя штаба Винницкой области. По замыслу технологов кандидата-артиста это был человек, ранее не была в политике. Собственно, это заявлял и сам Зеленский во времена, когда еще не прятался от журналистов: «Я верю, что изменить страну можно только вместе с тобой. Не стой в стороне, присоединяйся к моей команды. Неважна твоя пол, религия, образование, язык на котором ты говоришь. Важно – ты никогда не был в политике. И пока это – самое главное».
11.04.2019 09:21
В Чистий четвер у центрі Вінниці встановлять гігантські писанки

25 квітня перед Вінницькою міської радою відбудеться етно-фестиваль «Великоднє диво». Традиційно, в рамках заходу на Майдані Незалежності встановлять гігантські писанки, які розмальовували всім містом. Щороку композицію доповнюють новим екземпляром.

18.04.2019 10:53
Відкриття фонтану «ROSHEN» 2019
20 квітня у Вінниці відбудеться традиційне відкриття світломузичного фонтану «ROSHEN». Концертна програма цього року буде під гаслом «Ми – Україна», яка розпочнеться о 19:00 годині.
15.04.2019 10:38