Українцям відкрили доступ до реєстру корупціонерів
Четвер, 07 лютого 2019, 10:43

У середу, 6 лютого, Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) створило та відкрило Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.

Про це повідомили у прес-службі НАЗК.

За даними НАЗК, реєстр містить інформацію про осіб, яких притягнуто до кримінальної, адміністративної, дисциплінарної або цивільно-правової відповідальності за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, а також містить інформацію про юридичних осіб, до яких застосовані заходи кримінально-правового характеру в зв’язку з вчиненням корупційного правопорушення.

Відтепер зареєстрований користувач може отримати довідку про себе на основі персональних даних, зазначених у його кваліфікованому електронному підписі.
До речі, реєстр безкоштовний і доступний цілодобово.

У реєстрі корупціонерів також передбачена функція самостійного безкоштовного отримання довідки юрособами – учасниками публічних закупівель.

Довідка по юрособам формується на основі даних, зазначених в електронному цифровому підписі юридичної особи, шляхом пошуку у реєстрі по імені юридичної особи, по коду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань,та по  ідентифікаційному коду юридичної особи іншої країни (для нерезидентів).

Нагадаємо, національні банки України отримали доступ до Єдиного реєстру боржників. Тепер банки зможуть бачити всю інформацію, яка буде стосуватися фінансових операцій їх клієнта. Варто зазначити, що до реєстру потрапляють тільки ті особи, які заборгували понад 372 000 гривен.

today.ua

Інші новини
Понеділок, 17 червня, 14:40
Демчак: «Питання виборів – не тема для жартів. Не кожен може професійно керувати країною»
Народний депутат від 18 округу, член фракції «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак, в рамках роботи на окрузі, відвідав Оратівський, Немирівський, Погребищенський, Липовецький та Іллінецький райони. Під час зустрічей із громадами говорили про результати 2018 року та плани на поточний. Парламентар зазначив, що попередній рік дозволив реалізувати 113 успішні проекти по 18 округу Вінницької області.
11.03.2019 11:47
Свято Морозива від “Рудь”

Компанія «Рудь» (АТ «Житомирський маслозавод») запрошує вас 26 травня на святкування

20.05.2019 11:31
У вінницьких Прозорих офісах можна змінити ім’я. Які ще послуги розширили?
У Вінниці з травня у міських Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) розширюється перелік адміністративних послуг. У мерії розповіли, що вінничани зможуть тут змінити ім’я, зареєструвати шлюб та оформити водійські права.
03.05.2019 15:29