Українцям відкрили доступ до реєстру корупціонерів
Четвер, 07 лютого 2019, 10:43

У середу, 6 лютого, Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) створило та відкрило Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.

Про це повідомили у прес-службі НАЗК.

За даними НАЗК, реєстр містить інформацію про осіб, яких притягнуто до кримінальної, адміністративної, дисциплінарної або цивільно-правової відповідальності за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, а також містить інформацію про юридичних осіб, до яких застосовані заходи кримінально-правового характеру в зв’язку з вчиненням корупційного правопорушення.

Відтепер зареєстрований користувач може отримати довідку про себе на основі персональних даних, зазначених у його кваліфікованому електронному підписі.
До речі, реєстр безкоштовний і доступний цілодобово.

У реєстрі корупціонерів також передбачена функція самостійного безкоштовного отримання довідки юрособами – учасниками публічних закупівель.

Довідка по юрособам формується на основі даних, зазначених в електронному цифровому підписі юридичної особи, шляхом пошуку у реєстрі по імені юридичної особи, по коду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань,та по  ідентифікаційному коду юридичної особи іншої країни (для нерезидентів).

Нагадаємо, національні банки України отримали доступ до Єдиного реєстру боржників. Тепер банки зможуть бачити всю інформацію, яка буде стосуватися фінансових операцій їх клієнта. Варто зазначити, що до реєстру потрапляють тільки ті особи, які заборгували понад 372 000 гривен.

today.ua

Інші новини
Четвер, 09 квітня, 20:56
Хто із Вінницьких депутатів голосував за підвищення вартості газу?
За новими правилами за кожен день прострочення платежу ви повинні заплатити ще й компенсацію, рівну розміру самої плати – тобто фактично за період, на який прострочений платіж, споживач повинен сплатити подвійний тариф за розподіл.
03.02.2020 16:01
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Опитування проводилося Центром соціально-політичних досліджень «SOCIS» протягом 1-6 червня 2019 року.
11.07.2019 10:53
"Місто професій" у Вінниці

 

13 липня, в рамках проекту "Місто професій" вінницькі дітлахи змогли відчути себе дорослими, ставши на один день лікарем, поліцейським, зв’язківцем, історичним реконструктором чи навіть енергетиком.

15.07.2019 10:51