У Вінниці подорожчала холодна вода
Понеділок, 04 березня 2019, 08:36

У Вінниці, як і в багатьох регіонах України, подорожчала послуга холодного водопостачання і водовідведення. Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг набрала чинності 1 березня, однак нові ціни почнуть діяти після публікації документа у виданні газеті «Урядовий кур’єр». Про це повідомляє «Вінницяоблводоканал». Відповідно до постанов тарифи на водопостачання та водовідведення (з ПДВ): централізоване водопостачання 9,384 грн/куб. м; централізоване водовідведення 5,70 грн/куб. м; постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) 9,66 грн/куб. м; послуга водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) 5,868 грн/куб. м. Зростання тарифів зумовлено зростанням вартості електричної енергії та реагентів. Як ми писали раніше, Нацкомісія затвердила нові тарифи на холодну воду у регіонах України. Відповідно до її рішення оптові тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення ліцензіатам Нацкомісії, які реалізують воду іншим підприємствам водопровідно-каналізаційного господарства (тобто оптові тарифи), за 1 куб. м (без ПДВ) встановлені на рівні: 3,22 грн (КП «Чернівціводоканал»), 3,52 грн і 1,12 грн («Львівводоканал»), 5,94 грн і 1,83 грн («Дрогобичводоканал»).

dom.ria.com

Інші новини
Неділя, 19 травня, 09:41
Демчак: «Питання виборів – не тема для жартів. Не кожен може професійно керувати країною»
Народний депутат від 18 округу, член фракції «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак, в рамках роботи на окрузі, відвідав Оратівський, Немирівський, Погребищенський, Липовецький та Іллінецький райони. Під час зустрічей із громадами говорили про результати 2018 року та плани на поточний. Парламентар зазначив, що попередній рік дозволив реалізувати 113 успішні проекти по 18 округу Вінницької області.
11.03.2019 11:47
У вінницьких Прозорих офісах можна змінити ім’я. Які ще послуги розширили?
У Вінниці з травня у міських Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) розширюється перелік адміністративних послуг. У мерії розповіли, що вінничани зможуть тут змінити ім’я, зареєструвати шлюб та оформити водійські права.
03.05.2019 15:29
На Вінниччині Прем’єр-міністру прозвітували про ремонт автодороги М-12
Сьогодні, 23 квітня, на Вінниччину завітав Володимир Гройсман. Прем’єр-міністр України приїхав, щоб ознайомитися зі станом ремонтно-будівельних робіт на автодорогах загального користування. Зокрема він проінспектував ремонт покриття траси М-12 в Немирівському районі.
23.04.2019 17:13