День міста у триватиме 3 дні в різних мікрорайонах
П'ятниця, 14 серпня 2020, 14:57
Щоб свято відбулось максимально безпечно в умовах епідемії, день міста триватиме 3 дні. Локації будуть розміщені в різних мікрорайонах Вінниці і працюватимуть за різними графіками.  Про це повідомив міський голова Сергій Моргунов

—Зараз ми сподіваємось, що свято відбудеться. Але епідемія не закінчилась, тому ми прийняли рішення – день міста в цьому році проводити не так як зазвичай, а розвести все це на 3 дні і зробити кілька локації по території всього міста, — зазначив міський голова.

Святкові локації вже планують в Сабарові, на Порогово, на Вишенці локацію зроблять на проспекті Космонавтів. На Поділлі розваги планують на на Фонтанній площі, а  на Старому місті локація буде  на площі Шкільній і біля санаторію Коцюбинського.  По вулиці Київській розваги будуть  біля 29-тої школи, на вулиці Зулінського на території  стадіону, сюди ж за словами міського голови також ходитиме автобус з Десни, щоб тамтешні мешканці моли взяти участь у святкуванні дня міста. Окрему локацію організують на Тяжилові.

Інші новини