Обираємо якісну та безпечну для здоров'я штучну ялинку!
П'ятниця, 11 грудня 2020, 09:58

До новорічних та різдвяних свят залишилось обмаль часу, вже можна розпочинати прикрашати свої оселі і створювати затишну чарівну атмосферу.

Щоб свята пройшли радісно та залишили лише приємні спогади, необхідно відповідально підійти до вибору штучних ялинок та прикрас.

Як обрати якісну та безпечну для здоров‘я штучну ялинку?

Дизайн: ви можете вибрати штучну ялинку будь-якого розміру та кольору, асортимент вас приємно вразить.

Довговічність: якісна штучна ялинка може прослужити 10-15 років, за умови правильної експлуатації.

Легкість у догляді та чистота оселі: штучну ялинку можна легко мити, а голки зі штучної ялинки не обсипаються. Забудьте про щоденне прибирання і чистку килимів.

Збереження природних ресурсів: хвойні дерева ростуть багато років, а потім прикрашають наш будинок всього декілька тижнів, що важко назвати екологічним рішенням.

В першу чергу варто звернути увагу на матеріал:

Литі ялинки з поліетилену служать роками, мають найбільш реалістичний вигляд та є абсолютно безпечними, але й коштують дорожче інших варіантів.

Ялинки з полівінілхлориду (ПВХ) також дуже привабливі, стійкі до займання, більш демократичні за ціною, але не такі зносостійкі. 

Ялинки з волосіні дуже пухнасті та виглядають менш реалістично, такі ялинки не можна назвати зносостійкими та стійкими до займання, але вони також мають попит завдяки низькій вартості. Якщо ви, все ж таки, вирішили придбати ялинку з волосіні - будьте обережними з бенгальськими вогниками, гірляндами та розташовуйте ялинку якомога далі від батарей і систем теплопостачання.

Проведіть рукою по "хвої" ялинки, вона має бути тверда та пружна, а також міцно закріплена. 

Зверніть увагу на підставку, вона повинна бути стійкою та бажано металевою!

Штучна ялинка не повинна мати різкий хімічний запах:

Понюхайте голки та стовбур штучної ялинки, якісні вироби не повинні мати різкий хімічний запах.

Сертифікат - невід'ємна складова якісного та безпечного виробу:

Обов'язково попросіть у консультанта сертифікат якості, який би свідчив про те, що штучна ялинка не містить шкідливих речовин (формальдегідів, фенолу) та є вогнестійкою. Також, на етикетці обов'язково має бути вказаний виробник, країна та дата виготовлення.

Гарних вам покупок та святкового настрою!

Інші новини