Українці зможуть записатися в чергу на вакцинацію проти COVID-19 через «Дію»
Четвер, 11 лютого 2021, 11:59

Мінцифра разом з МОЗ створить цифрові інструменти, які спростять процес вакцинації для українців. Так українці зможуть записатися в чергу на вакцинацію порти коронавірусу через єдиний портал державних послуг «Дія».

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на Всеукраїнському форумі «Україна 30: Коронавірус: виклики та відповіді», – йдеться на сайті Урядового порталу.

«Мінцифри веде перемовини з МОЗ, щоб через Дію ми почали прийом електронних заявок від українців, які планують вакцинуватися. Так ми зможемо спрогнозувати попит, щоб потім ефективно організувати систему і логістику вакцинації. Важливо зібрати якісну інформацію, щоб ефективно і децентралізовано організувати цей процес», – заявив Михайло Федоров.

Планують зробити запис в електронну чергу на вакцинацію від COVID-19 через Дію в кілька кліків. На базі медичної електронної системи eHealth буде формуватися база громадян, які надішлють заявку на вакцинацію.

На підставі записів в Дії відповідно до плану поставок вакцин МОЗ та НСЗУ зможуть оперативно розподіляти вакцини згідно з чергою. Також працюватиме контакт-центр, який відповідатиме на запитання громадян.

Інші новини