Туреччина з 29 квітня на три тижні запроваджує повний локдаун
Вівторок, 27 квітня 2021, 11:09
Через складну ситуацію з коронавірусом у Туреччині з 28 квітня до 17 травня вирішили запровадити локдаун. 14 квітня у країні вже посилювали карантин, однак суттєво зменшити кількість нових випадків це не допомогло.

Про запровадження локдауну повідомив президент країни Реджеп Таїп Ердоган, цитує Anadolu.

Так, у Туреччині припинять роботу всі підприємства, окрім тих, які включило до переліку Міністерство внутрішніх справ. Усі поїздки між містами можна буде здійснювати лише за наявності дозволу, а міжміський громадський транспорт зможе працювати з 50-відсотковим заповненням. 

На час локдауну в країні припинять навчання в усіх установах, зокрема дитячих садках, а очні іспити — скасують. У неділю не працюватимуть ринки, а в інші дні — лише в окремі години.

«У період, коли Європа перебуває в процесі відкриття, ми повинні швидко скоротити кількість випадків до менш як 5 тисяч, щоб не пасти задніх. Найближчими днями нам потрібно разом докласти трохи більше зусиль, щоб досягнути бажаного полегшення», — сказав Ердоган.

Ці заходи Туреччина вводить як доповнення до тих, які запровадили з 14 квітня. Тоді у країні встановили нічну комендантську годину з 21:00 до 5:00, а на вихідних обмежили вихід на вулицю. Водночас комендантська година не поширюється на іноземців, які приїхали до Туреччини як туристи.

Інші новини