У Вінниці розпочався фестиваль саксофонної музики. Музикант, який виступає з Джамалою, показав майстер-клас
Вівторок, 07 листопада 2017, 05:11
6 листопада у Вінниці стартував Міжнародний фестиваль саксофонної музики імені Адольфа Сакса VINNYTSIA ADOLPHE SAX FESTIVAL – 2017. Окрім самих концертів протягом 5 днів у Вінниці відбуватимуться майстер-класи провідних саксофоністів України та Європи, концерти, ІІ міжнародний конкурс духової музики «VinVenti» і ексклюзивний кінопоказ фільму про винахідника саксофону «Сакс Революція. Адольф Сакс».
 
Сьогодні ж, у рамках фестивалю, відбувся перший майстер-клас, на якому зіграли дві композиції, включаючи саксофон, клавіші, барабани та бас. Окрім гри, Андрій Чмут – один з найкращих саксофоністів України, розповів про власний шлях, свої уподобання в музиці та самовдосконалення.
 
«Спочатку це був класичний факультет, проте мені там було нудно. Потім – естрадний. Там мене навчили всьому. Ще пізніше я навчався в університеті Поплавського», - ділиться Андрій.
 
Під час майстер-класу музикант також розповів, що надихався багатьма відомими світовими саксофоністами та вважає, що українські музиканти повинні на них рівнятися.
 
«Різниця між афроамериканськими виконавцями і «білими», для прикладу, в тому, що наша техніка різниться. Вони грають дуже стабільно. Я слухав багатьох відомих саксофоністів вживу, і я вважаю, мені є, чому вчитись», - додає музикант.
 
На питання, чи подобається йому навчати інших, Андрій відповідає, що поки що сам нікого не вчить. Пояснює це тим, що є дуже багато того, чого ще хоче навчитися і поки не буде цього вміти – іншим уроків не даватиме. Проте, охоче допомагає тоді, коли його про це просять.
 
Окрім саксофону, Андрій грає також і на клавішах, бас-гітарі та дудуку і виступає на сцені разом з переможницею «Євробачення» Джамалою.
 
«До Джамали я потрапив 3 роки тому. Тоді був концерт, річниця, 5 років на сцені. По закінченню туру запропонували мені залишитись на клавішах. Зараз граю там на клавішах і саксофоні. Безумовно присутній творчий процес», - відповідає хлопець.
 
Також він розповів про альбом, котрий вийде навесні. Це буде платівка, у якій будуть як спільні треки з американськими виконавцями, так і 6 авторських пісень Андрія. Написані композиції в Україні, зводились – частина в США, частина – у Франції.
 
На завершення музиканти зіграли відому на весь світ композицію Стіві Вандера «Isn’t she love me». На цій ноті й завершився перший захід фестивалю VINNYTSIA ADOLPHE SAX FESTIVAL – 2017.
 
Інші новини
Понеділок, 17 червня, 13:58
Демчак: «Питання виборів – не тема для жартів. Не кожен може професійно керувати країною»
Народний депутат від 18 округу, член фракції «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак, в рамках роботи на окрузі, відвідав Оратівський, Немирівський, Погребищенський, Липовецький та Іллінецький райони. Під час зустрічей із громадами говорили про результати 2018 року та плани на поточний. Парламентар зазначив, що попередній рік дозволив реалізувати 113 успішні проекти по 18 округу Вінницької області.
11.03.2019 11:47
Свято Морозива від “Рудь”

Компанія «Рудь» (АТ «Житомирський маслозавод») запрошує вас 26 травня на святкування

20.05.2019 11:31
У вінницьких Прозорих офісах можна змінити ім’я. Які ще послуги розширили?
У Вінниці з травня у міських Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) розширюється перелік адміністративних послуг. У мерії розповіли, що вінничани зможуть тут змінити ім’я, зареєструвати шлюб та оформити водійські права.
03.05.2019 15:29