У Вінниці розпочався фестиваль саксофонної музики. Музикант, який виступає з Джамалою, показав майстер-клас
Вівторок, 07 листопада 2017, 05:11
6 листопада у Вінниці стартував Міжнародний фестиваль саксофонної музики імені Адольфа Сакса VINNYTSIA ADOLPHE SAX FESTIVAL – 2017. Окрім самих концертів протягом 5 днів у Вінниці відбуватимуться майстер-класи провідних саксофоністів України та Європи, концерти, ІІ міжнародний конкурс духової музики «VinVenti» і ексклюзивний кінопоказ фільму про винахідника саксофону «Сакс Революція. Адольф Сакс».
 
Сьогодні ж, у рамках фестивалю, відбувся перший майстер-клас, на якому зіграли дві композиції, включаючи саксофон, клавіші, барабани та бас. Окрім гри, Андрій Чмут – один з найкращих саксофоністів України, розповів про власний шлях, свої уподобання в музиці та самовдосконалення.
 
«Спочатку це був класичний факультет, проте мені там було нудно. Потім – естрадний. Там мене навчили всьому. Ще пізніше я навчався в університеті Поплавського», - ділиться Андрій.
 
Під час майстер-класу музикант також розповів, що надихався багатьма відомими світовими саксофоністами та вважає, що українські музиканти повинні на них рівнятися.
 
«Різниця між афроамериканськими виконавцями і «білими», для прикладу, в тому, що наша техніка різниться. Вони грають дуже стабільно. Я слухав багатьох відомих саксофоністів вживу, і я вважаю, мені є, чому вчитись», - додає музикант.
 
На питання, чи подобається йому навчати інших, Андрій відповідає, що поки що сам нікого не вчить. Пояснює це тим, що є дуже багато того, чого ще хоче навчитися і поки не буде цього вміти – іншим уроків не даватиме. Проте, охоче допомагає тоді, коли його про це просять.
 
Окрім саксофону, Андрій грає також і на клавішах, бас-гітарі та дудуку і виступає на сцені разом з переможницею «Євробачення» Джамалою.
 
«До Джамали я потрапив 3 роки тому. Тоді був концерт, річниця, 5 років на сцені. По закінченню туру запропонували мені залишитись на клавішах. Зараз граю там на клавішах і саксофоні. Безумовно присутній творчий процес», - відповідає хлопець.
 
Також він розповів про альбом, котрий вийде навесні. Це буде платівка, у якій будуть як спільні треки з американськими виконавцями, так і 6 авторських пісень Андрія. Написані композиції в Україні, зводились – частина в США, частина – у Франції.
 
На завершення музиканти зіграли відому на весь світ композицію Стіві Вандера «Isn’t she love me». На цій ноті й завершився перший захід фестивалю VINNYTSIA ADOLPHE SAX FESTIVAL – 2017.
 
Інші новини
П'ятниця, 19 квітня, 03:38
«Щоб простий вчитель жив як президент» або, як бідують вінницькі вчителі та лікарі
За кожної, без виключення, влади ми чуємо про необхідність реформування української медицини та освіти. В першу чергу в частині підвищення зарплати вчителям та лікарям. З цим важко не погодитись.
 
Який стан справ у цій сфері зараз, при чинному президенті та уряді? Для того, щоб оцінка була максимально об’єктивна та неупереджена, пропонуємо звернутись до найзапеклих політичних опонентів чинного Президента і його суперника в другому турі президентських виборів Володимира Зеленського та його команди. Хто ж краще політичних опонентів покритикує та знайде найбільше недоліків в існуючій системі охорони здоров’я та освіти, ніж суперник?
15.04.2019 10:23
Победа Зеленского на Винниччине – это реванш Калетника
Долгое время, несмотря на старт предвыборной кампании, молодая команда Владимира Зеленского не торопилась с объявлением фамилии руководителя штаба Винницкой области. По замыслу технологов кандидата-артиста это был человек, ранее не была в политике. Собственно, это заявлял и сам Зеленский во времена, когда еще не прятался от журналистов: «Я верю, что изменить страну можно только вместе с тобой. Не стой в стороне, присоединяйся к моей команды. Неважна твоя пол, религия, образование, язык на котором ты говоришь. Важно – ты никогда не был в политике. И пока это – самое главное».
11.04.2019 09:21
В Чистий четвер у центрі Вінниці встановлять гігантські писанки

25 квітня перед Вінницькою міської радою відбудеться етно-фестиваль «Великоднє диво». Традиційно, в рамках заходу на Майдані Незалежності встановлять гігантські писанки, які розмальовували всім містом. Щороку композицію доповнюють новим екземпляром.

18.04.2019 10:53
Відкриття фонтану «ROSHEN» 2019
20 квітня у Вінниці відбудеться традиційне відкриття світломузичного фонтану «ROSHEN». Концертна програма цього року буде під гаслом «Ми – Україна», яка розпочнеться о 19:00 годині.
15.04.2019 10:38