Вінницький гурт The Hypnotunez візьме участь у нацвідборі на Євробачення-2019
П'ятниця, 25 січня 2019, 10:07

Вінницький бенд The Hypnotunez представила пісню, з якою виступить на національному відборі Євробачення-2019 з композицією "Hey!".

Про це повідомив гурт на своїй сторінці в Facebook.

"Ми взяли найкраще зі старої музики, свінгу, R'n'B, з краплею енергії з панку і гаража", - зазначили музиканти.

Учасники гурту останніми тягнули жереб. Проте це не завадило вдачі обрати саме їх для відкриття першого півфіналу відбору Євробачення - 2019.

The Hypnotunez – українська музична група з Вінниці, яка змогла вдало поєднати джаз, свінг і панк-рок. Музиканти позиціонують свій стиль як swingcore.

За шість років свого існування колектив записав тільки одну повноформатну пластинку – Shout. Dark&Mysterious (2016), а також видав кілька синглів та ЕР. Публіка пам'ятає їх по шуму, який вони влаштовували в 7 сезоні українського "Х-фактора", виступаючи без наставника і поза якою-небудь категорією.

Учасники гурту The Hypnotunez: Гера Луідзе грає на контрабасі, Юрій Бікбаєв - гітара, Дмитро Вчерашник - ударні, Тимур Ахтамов - саксофон та Антон Гнатенко - баритон саксофон.

Нагадаємо, стали відомі імена півфіналістів нацвідбору на Євробачення-2019.

prm.ua

Інші новини
П'ятниця, 19 квітня, 03:37
«Щоб простий вчитель жив як президент» або, як бідують вінницькі вчителі та лікарі
За кожної, без виключення, влади ми чуємо про необхідність реформування української медицини та освіти. В першу чергу в частині підвищення зарплати вчителям та лікарям. З цим важко не погодитись.
 
Який стан справ у цій сфері зараз, при чинному президенті та уряді? Для того, щоб оцінка була максимально об’єктивна та неупереджена, пропонуємо звернутись до найзапеклих політичних опонентів чинного Президента і його суперника в другому турі президентських виборів Володимира Зеленського та його команди. Хто ж краще політичних опонентів покритикує та знайде найбільше недоліків в існуючій системі охорони здоров’я та освіти, ніж суперник?
15.04.2019 10:23
Победа Зеленского на Винниччине – это реванш Калетника
Долгое время, несмотря на старт предвыборной кампании, молодая команда Владимира Зеленского не торопилась с объявлением фамилии руководителя штаба Винницкой области. По замыслу технологов кандидата-артиста это был человек, ранее не была в политике. Собственно, это заявлял и сам Зеленский во времена, когда еще не прятался от журналистов: «Я верю, что изменить страну можно только вместе с тобой. Не стой в стороне, присоединяйся к моей команды. Неважна твоя пол, религия, образование, язык на котором ты говоришь. Важно – ты никогда не был в политике. И пока это – самое главное».
11.04.2019 09:21
В Чистий четвер у центрі Вінниці встановлять гігантські писанки

25 квітня перед Вінницькою міської радою відбудеться етно-фестиваль «Великоднє диво». Традиційно, в рамках заходу на Майдані Незалежності встановлять гігантські писанки, які розмальовували всім містом. Щороку композицію доповнюють новим екземпляром.

18.04.2019 10:53
Відкриття фонтану «ROSHEN» 2019
20 квітня у Вінниці відбудеться традиційне відкриття світломузичного фонтану «ROSHEN». Концертна програма цього року буде під гаслом «Ми – Україна», яка розпочнеться о 19:00 годині.
15.04.2019 10:38