Найбільше сміттєзвалищ у Вінницькій області
Понеділок, 07 грудня 2020, 11:50

Тоді як Європа та багато країн світу поступово відмовляються від пластикових пакетів, в Україні навіть немає нормальних сміттєпереробних заводів.

Це констатували на сайті «Слово і Діло», оприлюднивши кількість легальних сміттєзвалищ і полігонів твердих побутових відходів в Україні.

Аналітики сайту інформують, що Вінницька область має найбільшу кількість полігонів та звалищ – 741, які в середньому займають площу по 10-15 га.

А ситуація по Україні така: в Україні офіційно налічують 5 455 сміттєзвалищ і полігонів загальною площею понад 8,5 тисяч га. Такі дані надає Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

І що цікаво: найменше офіційних сміттєзвалищ у Івано-франківській (17), Луганській (18), Львівській (20), Черкаській (21), Тернопільській (31) та Хмельницькій (35) областях.

З огляду на графіку, стає зрозуміло, як і чому Львівське сміття потрапляє на Вінницькі звалища. Великий Львів, де разом з передмістями проживає біля мільйона людей, оточує 20 полігонів ТПВ, площею до 10 га. А Вінницю – 740 полігонів, значно більшою площею.

Інші новини