На День Європи вінничани почують Джамалу
Середа, 06 травня 2015, 15:06
На День Європи, 16 травня до Вінниці приїдуть музиканти з Румунії, Молдови, Польщі, Німеччини та Естонії. На закритті свята виступить українська співачка Джамала, що родом з Криму. Музиканти виступатимуть на Майдані Незалежності та на Європейській площі.

На Майдані Незалежності звучатиме Європейська класика «Refinery cafe».

З 14:00 по 16:30 вінничани почують європейські шлягери, що виконають академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів» та солістів з Польщі та України.

16:45 – 17:45. Молоді німецькі музиканти готують спеціальний проект симфо-рок «Архітектори Сучасності». Музиканти крізь призму творчості покажуть, як молодь впливає на суспільство, яку позицію воно займає.

18:00 – 19:00. «Реквієм» Карла Дженкінса вперше виконає Вінницький муніципальний хор в новій для себе техніці. Реквієм асоціюється з чимось трагічним, хоча насамперед це звернення до душі, дещо світле. «Реквієм» присвятять всім, хто бореться за європейські цінності, та захищає Україну у війні на Сході.

20:00 – 21:30.  Для вінничан виступатиме співачка Джамала.

На Європейській площі вінничан чекатиме фестиваль «Music Village Europe».

З 16 до 20 години вінничани почують вінницький етно фольк-гурт «Мокоша» та європейських гостей. До Вінниці приїдуть молдовський гурт «Bessarabian Band», фольклорний ансамбль «Rapsodia», (Яси, Румунія) та естонський гурт «TRAD.ATTACK».

Колективи з  інших країн приїдуть до Вінниці за грантові гроші різних європейських інституцій.

- Ми почали моніторити фундації, які співпрацюють з колективами в стилі фольк та сучасний фольк. Головний культурний фонд Естонії співпрацює з ансамблями музикантами та художниками, які є брендами цієї країни. Так ми знайшли гурт «TRAD.ATTACK»  і подали офіційну заявку на підтримку дня Європи у Вінниці, - говорить радник міського голови з питань культурної політики Ірина Френзель, - Таким чином звернулись і до інших культурних інституцій. 

 

vn.20minut.ua

Інші новини