На День Європи вінничани почують Джамалу
Середа, 06 травня 2015, 15:06
На День Європи, 16 травня до Вінниці приїдуть музиканти з Румунії, Молдови, Польщі, Німеччини та Естонії. На закритті свята виступить українська співачка Джамала, що родом з Криму. Музиканти виступатимуть на Майдані Незалежності та на Європейській площі.

На Майдані Незалежності звучатиме Європейська класика «Refinery cafe».

З 14:00 по 16:30 вінничани почують європейські шлягери, що виконають академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів» та солістів з Польщі та України.

16:45 – 17:45. Молоді німецькі музиканти готують спеціальний проект симфо-рок «Архітектори Сучасності». Музиканти крізь призму творчості покажуть, як молодь впливає на суспільство, яку позицію воно займає.

18:00 – 19:00. «Реквієм» Карла Дженкінса вперше виконає Вінницький муніципальний хор в новій для себе техніці. Реквієм асоціюється з чимось трагічним, хоча насамперед це звернення до душі, дещо світле. «Реквієм» присвятять всім, хто бореться за європейські цінності, та захищає Україну у війні на Сході.

20:00 – 21:30.  Для вінничан виступатиме співачка Джамала.

На Європейській площі вінничан чекатиме фестиваль «Music Village Europe».

З 16 до 20 години вінничани почують вінницький етно фольк-гурт «Мокоша» та європейських гостей. До Вінниці приїдуть молдовський гурт «Bessarabian Band», фольклорний ансамбль «Rapsodia», (Яси, Румунія) та естонський гурт «TRAD.ATTACK».

Колективи з  інших країн приїдуть до Вінниці за грантові гроші різних європейських інституцій.

- Ми почали моніторити фундації, які співпрацюють з колективами в стилі фольк та сучасний фольк. Головний культурний фонд Естонії співпрацює з ансамблями музикантами та художниками, які є брендами цієї країни. Так ми знайшли гурт «TRAD.ATTACK»  і подали офіційну заявку на підтримку дня Європи у Вінниці, - говорить радник міського голови з питань культурної політики Ірина Френзель, - Таким чином звернулись і до інших культурних інституцій. 

 

vn.20minut.ua

Інші новини
Вівторок, 21 травня, 01:46
Демчак: «Питання виборів – не тема для жартів. Не кожен може професійно керувати країною»
Народний депутат від 18 округу, член фракції «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак, в рамках роботи на окрузі, відвідав Оратівський, Немирівський, Погребищенський, Липовецький та Іллінецький райони. Під час зустрічей із громадами говорили про результати 2018 року та плани на поточний. Парламентар зазначив, що попередній рік дозволив реалізувати 113 успішні проекти по 18 округу Вінницької області.
11.03.2019 11:47
Свято Морозива від “Рудь”

Компанія «Рудь» (АТ «Житомирський маслозавод») запрошує вас 26 травня на святкування

20.05.2019 11:31
У вінницьких Прозорих офісах можна змінити ім’я. Які ще послуги розширили?
У Вінниці з травня у міських Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) розширюється перелік адміністративних послуг. У мерії розповіли, що вінничани зможуть тут змінити ім’я, зареєструвати шлюб та оформити водійські права.
03.05.2019 15:29