Золотим призером міжнародного конкурсу став бренд з України
Середа, 09 листопада 2016, 10:14

Бренди з України продовжують завойовувати визнання на міжнародному рівні. Черговою почесною нагородою стала золота медаль дегустаційного конкурсу Baltic International Spirits Navigator Competition.

У Ризі (Латвія) відбувся перший професійно-споживчий конкурс горілок, настоянок і бальзамів Baltic International Spirits Navigator Competition, пише Водочный редакторЪ .

Основна його відмінність полягала в тому, що в оцінюванні напоїв брали участь як професійні виробники та експерти в області міцної алкогольної продукції, так і безпосередньо споживачі. "Така підсумкова оцінка, з урахуванням "народної", дозволяє об'єктивніше оцінити не тільки "чисту" якість продукту, а і його споживчі характеристики, що в професійному середовищі звуться таким терміном як питкість", – пояснюють організатори.

Усього на конкурс було допущено 84 горілки, з них у фінал за результатами дегустації вийшли 40 напоїв. Золотою медаллю за абсолютну якість журі нагородило горілку "Хортиця". Експерти, технологи, маркетологи і споживачі поставили бренду найвищі оцінки – за питкість, чистоту і м'якість смаку. Виробники "Хортиця" відзначають, що досягти таких характеристик вдається завдяки використанню спирту нового покоління "Пшенична сльоза" на основі добірної пшениці. Також, за словами виробників, для горілки "Хортиця" ексклюзивно використовується унікальний італійський дозатор з срібним ефектом металізації. Такий дозатор неможливо підробити, і він служить ще одним ступенем захисту продукту", підкреслюють експерти.

За словами Стіва Аккермана, комерційного директора Global Spirits USA (ТМ "Хортиця"), сьогодні продукція бренду з України дуже популярна в Штатах.

"Американці відмінно розбираються в якості продуктів. Для них дуже важливим є той факт, що "Хортиця" отримує виключно позитивні відгуки експертів на міжнародних конкурсах і виготовляється зі спирту "Пшенична сльоза". Він перевершує навіть американські стандарти за чистотою і м'якістю смаку. Незважаючи на перенасичений ринок і колосальну конкуренцію, у 2015 році продажі "Хортиця" в США виросли втричі, а географія продажів розширилася з 10 до 22 штатів", – зазначає Аккерман. До кінця 2016 року виробники планують розширити географію "Хортиця" в США до 30 штатів і подвоїти обсяги продажів.

Канал 24

Додати коментар
Інші новини
Субота, 19 серпня, 23:28
Еврокомиссия одобрила выделение Украине очередного транша макрофинансовой помощи €600 млн
Европейская комиссия одобрила выделение Украине очередного транша макрофинансовой помощи в размере 600 млн евро.
16.03.2017 16:08
Кабмин продлил ЧП в энергетике Украины
Кабинет министров Украины продлил на месяц режим чрезвычайного положения в энергетике. Такое решение принято сегодня на заседании правительства.
16.03.2017 10:18
Томас Гремингер назначен новым генсеком ОБСЕ
Совет министров избрал нового генсека ОБСЕ Швейцарский дипломат Томас Гремингер был избран генеральным секретарем Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе (ОБСЕ).
18.07.2017 14:50
Почти 5 млн украинцев оформили биометрические загранпаспорта, - Порошенко
ЕС посетили более 100 тыс. украинцев с момента введения безвизового режима.
14.07.2017 10:00
Екскурсії «смачними» місцями проводитимуть на Вінниччині
Проект «Гастро-гід Вінниччина» у вівторок, 1 серпня, презентувала у Вінниці його ініціаторка Олена Павлова.
02.08.2017 11:16
Де у Вінниці в серпні не буде світла
Серпневий графік планових відключень від електроенергії для проведення поточних ремонтів електромереж, розчистки траси та капітальних ремонтів ліній оприлюднили у ПАТ «Вінницяобленерго».
01.08.2017 17:27