Золотим призером міжнародного конкурсу став бренд з України
Середа, 09 листопада 2016, 10:14

Бренди з України продовжують завойовувати визнання на міжнародному рівні. Черговою почесною нагородою стала золота медаль дегустаційного конкурсу Baltic International Spirits Navigator Competition.

У Ризі (Латвія) відбувся перший професійно-споживчий конкурс горілок, настоянок і бальзамів Baltic International Spirits Navigator Competition, пише Водочный редакторЪ .

Основна його відмінність полягала в тому, що в оцінюванні напоїв брали участь як професійні виробники та експерти в області міцної алкогольної продукції, так і безпосередньо споживачі. "Така підсумкова оцінка, з урахуванням "народної", дозволяє об'єктивніше оцінити не тільки "чисту" якість продукту, а і його споживчі характеристики, що в професійному середовищі звуться таким терміном як питкість", – пояснюють організатори.

Усього на конкурс було допущено 84 горілки, з них у фінал за результатами дегустації вийшли 40 напоїв. Золотою медаллю за абсолютну якість журі нагородило горілку "Хортиця". Експерти, технологи, маркетологи і споживачі поставили бренду найвищі оцінки – за питкість, чистоту і м'якість смаку. Виробники "Хортиця" відзначають, що досягти таких характеристик вдається завдяки використанню спирту нового покоління "Пшенична сльоза" на основі добірної пшениці. Також, за словами виробників, для горілки "Хортиця" ексклюзивно використовується унікальний італійський дозатор з срібним ефектом металізації. Такий дозатор неможливо підробити, і він служить ще одним ступенем захисту продукту", підкреслюють експерти.

За словами Стіва Аккермана, комерційного директора Global Spirits USA (ТМ "Хортиця"), сьогодні продукція бренду з України дуже популярна в Штатах.

"Американці відмінно розбираються в якості продуктів. Для них дуже важливим є той факт, що "Хортиця" отримує виключно позитивні відгуки експертів на міжнародних конкурсах і виготовляється зі спирту "Пшенична сльоза". Він перевершує навіть американські стандарти за чистотою і м'якістю смаку. Незважаючи на перенасичений ринок і колосальну конкуренцію, у 2015 році продажі "Хортиця" в США виросли втричі, а географія продажів розширилася з 10 до 22 штатів", – зазначає Аккерман. До кінця 2016 року виробники планують розширити географію "Хортиця" в США до 30 штатів і подвоїти обсяги продажів.

Канал 24

Додати коментар
Інші новини
Вівторок, 27 червня, 09:19
Еврокомиссия одобрила выделение Украине очередного транша макрофинансовой помощи €600 млн
Европейская комиссия одобрила выделение Украине очередного транша макрофинансовой помощи в размере 600 млн евро.
16.03.2017 16:08
Кабмин продлил ЧП в энергетике Украины
Кабинет министров Украины продлил на месяц режим чрезвычайного положения в энергетике. Такое решение принято сегодня на заседании правительства.
16.03.2017 10:18
Рада одобрила введение квот на использование украинского языка на ТВ - первое чтение
Верховная Рада приняла за основу законопроект, который устанавливает обязательную долю украиноязычного контента на телевидении.
16.03.2017 12:12
У Гройсмана подтвердили: землю будут продавать
Запрет на распродажу сельхозземель в Украине будет снят нынешней властью ради нового кредита от Международного валютного фонда. Об этом заявил министр финансов Александр Данилюк в эфире программы телеканала ICTV.
14.03.2017 10:39
Депутати міської ради підтримали підвищення зарплат працівникам позашкільних закладів
На черговій сесії міської ради депутати схвалили рішення про підвищення з 1 червня на 15% заробітної плати працівникам дошкільних, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів (ПТНЗ), міського методичного кабінету, шкіл естетичного виховання та спортивних закладів міста. А також включили в перелік об’єктів, в яких планується здійснити енергоефективні заходи за рахунок коштів позики Європейського інвестиційного банку, ДНЗ №4, школи №8, 23 та 29 та чотири заклади охорони здоров’я.
26.05.2017 12:00
Вінничанин Ілля Нижник здобув «срібло» на шаховому турнірі в США
Вінницький шахіст, гросмейстер Ілля Нижник здобув срібну нагороду на міжнародному турнірі "Spring Chess Classic 2017" (група С) в американському Сент-Луїсі, повідомляє УНН з посиланням на сайт турніру.
26.05.2017 09:34