Золотим призером міжнародного конкурсу став бренд з України
Середа, 09 листопада 2016, 10:14

Бренди з України продовжують завойовувати визнання на міжнародному рівні. Черговою почесною нагородою стала золота медаль дегустаційного конкурсу Baltic International Spirits Navigator Competition.

У Ризі (Латвія) відбувся перший професійно-споживчий конкурс горілок, настоянок і бальзамів Baltic International Spirits Navigator Competition, пише Водочный редакторЪ .

Основна його відмінність полягала в тому, що в оцінюванні напоїв брали участь як професійні виробники та експерти в області міцної алкогольної продукції, так і безпосередньо споживачі. "Така підсумкова оцінка, з урахуванням "народної", дозволяє об'єктивніше оцінити не тільки "чисту" якість продукту, а і його споживчі характеристики, що в професійному середовищі звуться таким терміном як питкість", – пояснюють організатори.

Усього на конкурс було допущено 84 горілки, з них у фінал за результатами дегустації вийшли 40 напоїв. Золотою медаллю за абсолютну якість журі нагородило горілку "Хортиця". Експерти, технологи, маркетологи і споживачі поставили бренду найвищі оцінки – за питкість, чистоту і м'якість смаку. Виробники "Хортиця" відзначають, що досягти таких характеристик вдається завдяки використанню спирту нового покоління "Пшенична сльоза" на основі добірної пшениці. Також, за словами виробників, для горілки "Хортиця" ексклюзивно використовується унікальний італійський дозатор з срібним ефектом металізації. Такий дозатор неможливо підробити, і він служить ще одним ступенем захисту продукту", підкреслюють експерти.

За словами Стіва Аккермана, комерційного директора Global Spirits USA (ТМ "Хортиця"), сьогодні продукція бренду з України дуже популярна в Штатах.

"Американці відмінно розбираються в якості продуктів. Для них дуже важливим є той факт, що "Хортиця" отримує виключно позитивні відгуки експертів на міжнародних конкурсах і виготовляється зі спирту "Пшенична сльоза". Він перевершує навіть американські стандарти за чистотою і м'якістю смаку. Незважаючи на перенасичений ринок і колосальну конкуренцію, у 2015 році продажі "Хортиця" в США виросли втричі, а географія продажів розширилася з 10 до 22 штатів", – зазначає Аккерман. До кінця 2016 року виробники планують розширити географію "Хортиця" в США до 30 штатів і подвоїти обсяги продажів.

Канал 24

Інші новини