“Кожен провідник носить з собою сокиру”. Працівниця “Укрзалізниці” розповіла про родзинки в роботі
Четвер, 15 липня 2021, 16:44

На українській залізниці досі використовують дрова для опалювання вагонів і не лише для цього. Тож провідники в українських поїздах змушені завжди носити в сумці сокиру й працюють у важких умовах.

Про це в ефірі каналу «Україна 24» розповіла провідниця потяга «Укрзалізниці».

«В опалювальний сезон обов’язково у кожного провідника в сумці є сокира. Для того, щоб розтопити грубку, поколоти дрова. У неопалювальний сезон точно так же ходимо з дровами – для того, щоб розтопити титан. Навіть якщо титан електро, він буде працювати тоді, коли состав буде їхати», – каже жінка.

За її словами, для провідників немає нормальних побутових умов – навіть немає де привести себе до ладу між рейсами, особливо в літній період.

«Ставлення до залізничників робітничих професій дуже наплювацьке. Зарплата, звичайно, не відповідає тим умовам праці, які у нас є. На даний момент оклад у провідників – 6030 гривень», – розповіла вона.

До слова, спека триває просто неймовірна. Особливо кепсько доводиться тим пасажирам, які мають користуватися потягами, де зачинені всі вікна та не працює кондиціонер. Як дізнатися чи є у вагоні кондиціонер та куди телефонувати, якщо виникла проблема, пояснили в “Укрзалізниці”.

Інші новини