Відставка Блаттера: нового лідера ФІФА оберуть не раніше грудня
Середа, 03 червня 2015, 11:40
Позачерговий конгрес ФІФА, на якому обиратимуть нового президента організації, відбудеться не раніше грудня.

Про це оголосили по тому, як переобраний керівник світової футбольної організації подав у відставку на тлі корупційного скандалу у ФІФА.

Як заявив голова Комітету незалежного аудиту ФІФА Доменіко Скала, наступний конгрес організації мав відбутися у травні 2016 року, проте у зв'язку з виборами президента його можуть перенести на більш ранній термін.

Пан Скала пояснив, що провести конгрес набагато раніше не вийде, оскільки правила ФІФА зобов'язують організацію розсилати повідомлення про позапланові заходи за чотири місяці.

На думку представника ФІФА, потенційним кандидатам на посаду президента потрібен час для підготовки їхніх програм розвитку організації. У зв'язку з цим, за його словами, позачерговий конгрес ФІФА зможе відбутися між груднем нинішнього року та березнем наступного.

Президент ФІФА Зепп Блаттер, якого переобрали на новий термін минулої п'ятниці, повідомив про рішення піти у відставку у вівторок.

Минулої середи під час конференції у Цюриху затримали сімох високопосадовців ФІФА. Усі вони серед 10 людей, яких американські прокурори звинувачують у причетності до корупційної справи.
Швейцарські прокурори почали окреме розслідування щодо визначення володарів Кубка світу в 2018 та 2022 роках. Ці змагання мають пройти у Росії і Катарі.

Головні спонсори ФІФА стурбовані у зв'язку з корупційними розслідуваннями, які ведуть США і Швейцарія.

Coca-Cola, Visa, Adidas, McDonald's, Hyundai Motor і Budweiser вимагають від ФІФА негайно вжити заходів, аби відновити репутацію.

ООН, яка має партнерські відносини з ФІФА, заявила, що буде дуже ретельно спостерігати за тим, "що відбувається в Цюриху та інших місцях".
 
bbc.co.uk
 
Інші новини
П'ятниця, 13 грудня, 13:14
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Опитування проводилося Центром соціально-політичних досліджень «SOCIS» протягом 1-6 червня 2019 року.
11.07.2019 10:53
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
02.07.2019 10:40
"Місто професій" у Вінниці

 

13 липня, в рамках проекту "Місто професій" вінницькі дітлахи змогли відчути себе дорослими, ставши на один день лікарем, поліцейським, зв’язківцем, історичним реконструктором чи навіть енергетиком.

15.07.2019 10:51
Свято Морозива від “Рудь”

Компанія «Рудь» (АТ «Житомирський маслозавод») запрошує вас 26 травня на святкування

20.05.2019 11:31