Вінницький парк «Хімік» планують відремонтувати
Понеділок, 17 серпня 2015, 16:25
Вінницький парк «Хімік» планують відремонтувати та зробити його зеленим оазисом. В даний час парк на баланс міста передає одна з релігійних організацій, якій парк належав раніше.
 
Необхідність цього назріла давно – парк у занедбаному стані. Він давно став місцем відпочинку, здебільшого, п’яниць та волоцюг. Відвідувачі парку говорять, що тут страшно гуляти з дітьми — скрізь бите скло, а дитячий майданчик – в аварійному стані. У парку «Хіміку» не працює освітлення, нема урн, а посеред алеї – руїна старого фонтану.
 
Колись парком опікувався хімічний завод Вінниці, але сам завод давно став банкрутом.
Vinnitsa Life зателефонувала у департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради. Там нам повідомили, що парк «Хімік» планують відремонтувати. «Поки що комунальним службам дано доручення прибирати парк щотижня. Прибирати скло, папір, сміття. Працівники «Вінницязеленбуду» провели обстеження дерев. Визначили сухі» - повідомив представник департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міськради Олексій Головацький.
 
Ми також зателефонували директору підприємства «Вінницязеленбуд» Ігорю Любовському з проханням розповісти про подальшу долю парку «Хімік».
 
Як повідомив в ексклюзивному інтерв’ю Vinnitsa Life  Ігор Любовський вже підкосили траву, зрізали 18 аварійних дерев: «Цього року кошти на відновлення парку у бюджет міста ми не закладали, адже ми не планували його ремонтувати цього року. Кошти на ремонт закладемо наступного року в бюджет. Я у цьому парку був останній раз ще коли на хімзаводі працював. Мені важко сказати, які роботи ми там будемо робити. Але відновлювати парк будемо. Складемо план».
Інші новини
Понеділок, 17 червня, 14:31
Демчак: «Питання виборів – не тема для жартів. Не кожен може професійно керувати країною»
Народний депутат від 18 округу, член фракції «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак, в рамках роботи на окрузі, відвідав Оратівський, Немирівський, Погребищенський, Липовецький та Іллінецький райони. Під час зустрічей із громадами говорили про результати 2018 року та плани на поточний. Парламентар зазначив, що попередній рік дозволив реалізувати 113 успішні проекти по 18 округу Вінницької області.
11.03.2019 11:47
Свято Морозива від “Рудь”

Компанія «Рудь» (АТ «Житомирський маслозавод») запрошує вас 26 травня на святкування

20.05.2019 11:31
У вінницьких Прозорих офісах можна змінити ім’я. Які ще послуги розширили?
У Вінниці з травня у міських Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) розширюється перелік адміністративних послуг. У мерії розповіли, що вінничани зможуть тут змінити ім’я, зареєструвати шлюб та оформити водійські права.
03.05.2019 15:29