Вінницький парк «Хімік» планують відремонтувати
Понеділок, 17 серпня 2015, 16:25
Вінницький парк «Хімік» планують відремонтувати та зробити його зеленим оазисом. В даний час парк на баланс міста передає одна з релігійних організацій, якій парк належав раніше.
 
Необхідність цього назріла давно – парк у занедбаному стані. Він давно став місцем відпочинку, здебільшого, п’яниць та волоцюг. Відвідувачі парку говорять, що тут страшно гуляти з дітьми — скрізь бите скло, а дитячий майданчик – в аварійному стані. У парку «Хіміку» не працює освітлення, нема урн, а посеред алеї – руїна старого фонтану.
 
Колись парком опікувався хімічний завод Вінниці, але сам завод давно став банкрутом.
Vinnitsa Life зателефонувала у департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради. Там нам повідомили, що парк «Хімік» планують відремонтувати. «Поки що комунальним службам дано доручення прибирати парк щотижня. Прибирати скло, папір, сміття. Працівники «Вінницязеленбуду» провели обстеження дерев. Визначили сухі» - повідомив представник департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міськради Олексій Головацький.
 
Ми також зателефонували директору підприємства «Вінницязеленбуд» Ігорю Любовському з проханням розповісти про подальшу долю парку «Хімік».
 
Як повідомив в ексклюзивному інтерв’ю Vinnitsa Life  Ігор Любовський вже підкосили траву, зрізали 18 аварійних дерев: «Цього року кошти на відновлення парку у бюджет міста ми не закладали, адже ми не планували його ремонтувати цього року. Кошти на ремонт закладемо наступного року в бюджет. Я у цьому парку був останній раз ще коли на хімзаводі працював. Мені важко сказати, які роботи ми там будемо робити. Але відновлювати парк будемо. Складемо план».
Інші новини
П'ятниця, 19 квітня, 04:06
«Щоб простий вчитель жив як президент» або, як бідують вінницькі вчителі та лікарі
За кожної, без виключення, влади ми чуємо про необхідність реформування української медицини та освіти. В першу чергу в частині підвищення зарплати вчителям та лікарям. З цим важко не погодитись.
 
Який стан справ у цій сфері зараз, при чинному президенті та уряді? Для того, щоб оцінка була максимально об’єктивна та неупереджена, пропонуємо звернутись до найзапеклих політичних опонентів чинного Президента і його суперника в другому турі президентських виборів Володимира Зеленського та його команди. Хто ж краще політичних опонентів покритикує та знайде найбільше недоліків в існуючій системі охорони здоров’я та освіти, ніж суперник?
15.04.2019 10:23
Победа Зеленского на Винниччине – это реванш Калетника
Долгое время, несмотря на старт предвыборной кампании, молодая команда Владимира Зеленского не торопилась с объявлением фамилии руководителя штаба Винницкой области. По замыслу технологов кандидата-артиста это был человек, ранее не была в политике. Собственно, это заявлял и сам Зеленский во времена, когда еще не прятался от журналистов: «Я верю, что изменить страну можно только вместе с тобой. Не стой в стороне, присоединяйся к моей команды. Неважна твоя пол, религия, образование, язык на котором ты говоришь. Важно – ты никогда не был в политике. И пока это – самое главное».
11.04.2019 09:21
В Чистий четвер у центрі Вінниці встановлять гігантські писанки

25 квітня перед Вінницькою міської радою відбудеться етно-фестиваль «Великоднє диво». Традиційно, в рамках заходу на Майдані Незалежності встановлять гігантські писанки, які розмальовували всім містом. Щороку композицію доповнюють новим екземпляром.

18.04.2019 10:53
Відкриття фонтану «ROSHEN» 2019
20 квітня у Вінниці відбудеться традиційне відкриття світломузичного фонтану «ROSHEN». Концертна програма цього року буде під гаслом «Ми – Україна», яка розпочнеться о 19:00 годині.
15.04.2019 10:38